Skocz do zawartości

GNU Kapitalizm Online


rdo

Rekomendowane odpowiedzi

oto pierwszy skrin.... jeśli uda mi sie utrzymać tępo prac, to do końca wakacji wypuszcze grywalną betawersję, a na jesień wrsję 1.0 razem z udokmentowanym, kodem źródłowym (C++)....

 

jakby to kogo interesowało - tekstury, ikony i w ogóle wszystko 2d wykonane w Sodipodi, czasem lekko podrasowane w TheGIMP, a engine 3D w OpenGL.... na razie jest tylko niegrywalne demo na linuxa....

 

docelowo gra będzie też chodzić na Windows i MacOS

 

dane skór , zasad itp są w plkach xml... (w grze można zmienić skórę oraz zbiór zasad - może to być albo oryginalne Monopoly, albo Eurobusiness albo jakakolwiek inna gierka tego typu.... ) do grywalnego dema singleplayerowego brakuje już tylko pełnego podsystemu widgetowo-okienkowego (na razie większość klas to stuby) i kilku interakcji... no i jakiegokolwiek szczątkowego AI :D co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niepowiem, chetnie bym sobie w to pogral, jedna z moich ulubionych gier...

Plansza moglaby miec swoja grubosc, kolory moglby byc mniej intensywne, bardziej stonowane i pastelowe... ksztalt pionka tez moglby byc nieco ciekawszy, niewiem czy potrzebne sa te przezroczystosci okienek, font ktorym napisana jest kwota stanowczo odpada, jest zbyt nachalny... nieczytelny...

Pomysl rewelacyjny, czekam na wersje grywalna i zycze powodzenia w dalszych pracach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc pilnie potrzebna ... potrzebuję po jednym DOBRYM, AMBITNYM, TECHNICZNE POPRAWNYM zdjęciu z każdej z ulic występujących w grze.... (za wyjątkiem tych z Gdańska) ... jedyną ceną, jaką mogę zaoferować jest wpisanie do listy Credits....

board.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wtedy stolica była by mniejsza.... // żeby nie było konfliktów: miasta wpisywałem losowo nie uznając wyższości jednego nad drugim.... a nazwy ulic spisane z publikacji p.t. Samochodowy Atlas Polski wyd. w 1991, wi ęc być może część nazw ulic jest nieaktualna... wyjątkiem jest tu Gdańsk - te ulice wpisywałem z pamięci bo tu mieszkam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozdzielczość min 1024 x 768, najchętniej 1600 x 1200

a na kiedy?? nie ma pośpiechu albo inaczej: bardziej liczy się jakość niż szybkość...

chciałbym je dostać przed premierą, której plan przeniosłem z 1 października na 1 września...

 

z góry dziękuję... // i proszę żadnych znaków wodnych... znaki wodne z nazwiskami autorów sam naniosę, żeby na wszystkich forkach były takie same....

 

będę oczekiwał pod adresem e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jestem otwarty na sugestie, jak chcecie, to nazyw mogę zmienić... to nie jest tak wiele roboty - jak użytkownicy forum ustalą wspólny punkt widzenia na temat : które ulice zaszczycić umieszczeniem na domyślnej planszy to je tam wpiszę... tylko co do Gdańska żadnych negocjacji nie będzie.

(UWAGA: to samo napisałem na konkurencyjnym forum http://warsztat.mmogspot.pl/forum/)

 

2. Wiadomość dla wszystkich, którzy proponują inne nazwy ulic na planszy... proszę o zdjęcia ulic, które mają być na planszy.....

 

3. Gra już została próbnie skompilowana w systemie operacyjnym Microsoft ® Windows

2ndwin32test.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności