Skocz do zawartości

SCENA 3D: Zaplecze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no fack to przesadziles :P 800x600 i 327 kb ???????? czlowieku to masakra.....pewnie jutro mi sie loadnie....

 

Edit : No wreszcie mi sie loadnelo i............. dupa... razi szczegolnie to czego ma byc to zaplecze ? bo raczec tego tam nic nie ma albo jest to jakies wyjscie z podziemi na pustyni ....

Daj tam cos co by wygladalo jak budynek z tylu bo pusto ..... no i prosi sie o Gi ale co tam duzo bede wymagał :D

mysle tez ze lepiej scena wygladala by w blasku slaca ..... taka zolta plama co polowe sceny oslepia......ale to twoj wybor..... :D

ja bym cos z tego jeszcze wykrztusil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem drugi :)

 

A więc trexturki są cienkie (zwłaszcza woda i mur), po za tym nie jestem pewien gdzie to jest: jesli to jest na dachu to po co tabliczka "No parking in this area" a jesli jest to z tyłu jakiegoś budynku to gdzie jest piętro albo chociaż ściana wyższa (nie pasuje mi tutaj niebo), bo w tak niskim budynku nie ma miejsca dla ludzi :) A po za tym pociągnij Brazilem i możesz się pobawić w Photoshopie nad finałem (i texturami).

 

Pozdrawiam i czekam na poprawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna scena.. texturki to już wiesz... nie pasuje mi woda... jest zbyt jasna na taką ponurą scenę... ta blacha przy schodach wygląda jakby nie miała gróbości... zegnij ją chociaż... reszta jak wyżej

 

Pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ma m jeszcze jedno zapytanie do weteranów maxa:

Na początku to miało być w nocy bo fajniej wtedy wygladało ale wystąplił problem z oświetleniem a mianowicie wsadziłem omni light do lampy i wszystko pieknie ale światło było na ścianie przedniej otaz tej tylniej a na bocznej było ciemno. Jak wsadzałem dodatkowy target spot to było za jasno jak mam to zrobić byświatło nie odbijało się na tej drugiej ścianie i jak zrobic miękkie cienie 9teraz mam brazila)??

Wiem że to nadaje się do działu pomocy ale chciałem odrazu podać problem z przykładem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee ja zawsze mam problemy z oświetleniem ;] Ja bym spróbował (nie testowałem tego ale... próbować można) skylight na bardzo małym multi.. omni na area shadows... drugą ścianę bym wyłączył z omni i w advanced lightening - light tracer... no i ustawienia odpowiednie co do area shadows i light tracera... NIe wiem czy dobrze... qrde jeszcze tego nie testowałem w nocy hehe. Jak coś to poczytaj tutki... tam zawsze są wyjaśnienia...pomocne hehe no albo wdziale pomocy poszperaj... na pewno nie jesteś pierwszym człowiekiem z takim problemem...

 

pozdr,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności