Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prezentuję ostatni projekt mieszkania ok 65m2 w Szczecinie.

Ściany oddzielające kuchnie i korytarz od salonu zostały rozebrane,

totalna zmiana kanalizacji w łazience i kilka nowych ścianek na szafy wnękowe.

Pralka w zabudowie pod piecem, szafki nad geberitem i za lustrem w korytarzu.

Edytowane przez przemone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

strasznie irytuje mnie fakt że rozdzielasz projekt jednego mieszkania na 4 tematy! po co tak zaśmiecać forum! no i w jednym wątku jest rzut ale na drugim już nie... projekt wydaje się w porządku a co do rendenderów strasznie gryzie mnie te mapowanie sofy (na twoim miejscu zmienił bym teksture) no i te "plakaty" na oknach (prześwietlił byś trochę te widoczki za odknem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym wątku można max 5 plików załączyć dlatego są podzielone, klamka jest po prostu nie oteksturowana i trochę świeci :(

Poza tym to jest dział związany z architekturą a nie złotą galerią renderów ale i tak dzięki za uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko załączniki nie muszą służyć fo pokazywania pracy, a jednak miło jest oglądać całą koncepcję architektoniczną mieszkania w całości. problem załączników można zwyczajnie ominąć używając chociażby imgur.com czy jakiej kol wiek innej strony w tym charakterze i powklejać linki typu [ URL=XXXXXXXX[ /IMG ][ / URL ]

taka rada na przyszłość:) wygodniej i przyjemniej się ogląda tak przedstawiony projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle wygladają rolety rzymskie - dla mnie rewelacja, a kanapa faktycznie materiał tak se no i strasznie dominuje w dole renderów.

bardzo zgrabna aranżacja przyjemna monochromatyczna kolorystyka, jedynie razi mnie "fototapeta" na scianie pod telewizorem - kompletnie nie pasuje. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient mieszkał przez pewien okres w usa i wrzuciłem times square jako akcent ale skończy się na czarno białej panoramie i faktycznie tonalnie będzie grało z całością.Przy kuchni są stare fotki central parku a co do narożnika faktycznie texturę sam tuningowałem z marnym efektem :( Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko załączniki nie muszą służyć fo pokazywania pracy, a jednak miło jest oglądać całą koncepcję architektoniczną mieszkania w całości. problem załączników można zwyczajnie ominąć używając chociażby imgur.com czy jakiej kol wiek innej strony w tym charakterze i powklejać linki typu [ URL=XXXXXXXX[ /IMG ][ / URL ]

taka rada na przyszłość:) wygodniej i przyjemniej się ogląda tak przedstawiony projekt

 

Dzięki za info też miałem zamiar wrzucić to jako całość ale nie byłem w stanie ale następnym razem.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności