Jump to content

natas

Members
 • Content Count

  1,077
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by natas

 1. denoiser do blendera https://remington.pro/software/blender/d-noise/
 2. Myślałem, że na takiej maszynie to nieco szybciej ....Dzięki za odpowiedź
 3. Ogólnie naprawdę spoko. Ale interesują mnie szczegóły ....na jakim kompie (tj.procesor ,grafika itd)...ile czasu i jaki silnik renderujący :)
 4. natas

  Dialog test

  Jak zawsze Pro ...chociaż wolę jokera ...ale raczej z sentymentu do jokera niż z kunsztu animacji
 5. Tak na kluczach ale możesz mieć podgląd na listwie na dole, możesz ją rozsunąć by mieć mini curve editor, możesz edytować klucze wybierając graph editors/track view-curve editor bądź graph editors/track view-dope sheet. W curve możesz zmieniać kształt krzywych animacji i bardziej to kontrolować ...nie wiem czy rozjaśniłem
 6. Robisz to w curve editorze?
 7. Od paru dni testuję sobie forest packa i niby do póki jest jeden FP to wszystko się zapisuje normalnie natomiast gdy dodaję drugi fp by dodać drzewa pojedynczo to po zapisie gdy otwieram scenę wszystkie FP zmieniają się w mesh ...Coś zapewne robię źle. Czy ktoś wie jak to obejść?
 8. Sayja przezajebiste. Nie działa przycisk na fronta. Świetna stylistyka.
 9. Myślę, że to z czasem pomoże w przejściu na 2.8 zarówno ze starszego blendera jak innego softu
 10. http://www.gpucomputer.pl/ewentualnie https://stacjegraficzne.pl/ Niestety nie miałem przyjemności kupować ani w jednym ani w drugim dla tego nie traktuj tego jako PEWNIAK ale może punkt wyjścia
 11. https://drive.google.com/drive/folders/1uH_yLLvmTpEQFOpe73yDpC-l44SUfQXY?usp=sharing
 12. https://max3d.plhttps://max3d.pl/forum/attachment.php?attachmentid=105353&stc=1&d=1542496050/forum/attachment.php?attachmentid=105354&stc=1&d=1542496162Toyota Yaris.zip Toyota Yaris1.zip
 13. Dzięki chłopaki jak coś to pokombinuję ale się będę upierał by jednak zmienili ustawienia tego tv.
 14. U mnie na tv jest dobrze nawet po zmianie profilu na ciepły nie robi się różowy z białego a telewizor ma swoje lata. Więc wychodzi na to, że to ich tv a nie moje niedouczenie ;)
 15. Mam taki problem. Wypuściłem z after effects animację z białym tłem. U mnie w afterze jest biały i po wyrenderowaniu tło jest białe bo robiłem print screeny i pobierałem pipetą kolor. Natomiast klient chce to puszczać na targach na telewizorze i tło mu wychodzi różowe. Czy jest możliwe by w filmie osadzić jakiś profil koloru by pomimo źle ustawionego balansu bieli w jego telewizorze był widoczny biały a nie różowy?
 16. Kojarzy mi się z Arya Stark (Maisie Williams)...
 17. natas

  Jaki dysk SSD.

  Mam dokładnie tą samą płytę główną i również 1070 od msi. Ja kupiłem do tego Plextor M8Pe(G) 512GB PCIe x3 (PX-512M8PeG) ale nie potrafiłem zintegrować ze sterownikiem może by się udało ale robiłem w pośpiechu i przeszedłem na win 10. Ogólnie mocowanie M2 na tej płycie jest chmm uciążliwe do tego śróbka mocująca ma bardzo mały gwint i myślałem, że jej nie dokręcę ale się udało i nie żałuję. Z początku były lekkie warjacje (resrart ni z tego ni z owego)ale najnowszy bios pomógł i na razie jest ok. Możesz zapytać o kompatybilność w sklepach internetowych jak masz wątpliwości.
 18. Nie wiem o jakim piszesz programie i nie bardzo wiem o co dokładnie Ci chodzi ale jeżeli to after effects to zwracaj uwagę na takie rzeczy jak to gdzie dana warsta np camera to często ma wpływ na końcowy efekt. Ale też, które warstwy są 2d a które 3d, które zwykłe a które w prekompozyzji ...Nie wiem czy Ci to pomoże ale może naprowadzi.
 19. 3ds max Path Deform, after effects stroke.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy