Jump to content

martin-flash

Members
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Excellent

About martin-flash

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam na mój tutorial 3ds MAX. Rigging i animacja gąsienicy pojazdu (traktor gąsienicowy). link
 2. Czy ktoś zna wiersz/polecenie jake trzeba wpisać w linii poleceń w lewym dolnym rogu dla zaznaczonego obiektu aby usunąć jedną komendą z wiersza poleceń wszystkie Wire Parameters?
 3. martin-flash

  Scena

  Piękne. Zrobisz boczne rendery Arizony?
 4. Przepiękne. Ile jest poligonów w tej scenie?
 5. martin-flash

  Rivals

  Pięknie. Tylko u mnie jest odwrotna kolejność:)
 6. Ursus C 45/451 ciągnik rolniczy. Model wykonałem na bazie modelu kartonowego wydawnictwa MODELIK. 3ds MAX + V-ray Quixel + Photoshop
 7. Szukam skryptu dla 3ds MAX który by zautomatyzował/wykonał taką animację jak na filmie poniżej Nie musi być dokładnie to samo, chodzi o to żeby wszystkie obiekty modelu połączyć w jeden. [video=youtube_share;JhHsPoK_2RI]
 8. Czy ktoś z Was zdradzi mi tajemnice co zrobić żeby UVW Editor po kolejnym otwarciu zachowywał rozmiar taki jak ustawiłem poprzednio lub taki jaki mu ustawie? Za każdym razem jak go odpalam 100 razy dziennie to muszę go powiększać i przesuwać.
 9. zostawię wiec sobie w swojej kolekcji, pozdrawiam
 10. super wyszło, moje klimaty, dajesz do Farminga 19?
 11. Posiadam takie 3 pudełka z Cinema 4D Wersja XL7 wersja XL8 BodyPaint 3D Cinema 4D net Chciałbym się wymienić na 3ds MAX w wersji 2015 z moją dopłatą oczywiście. Jaka według was jest dzisiejsza wartość tego oprogramowania?
 12. Sorry że znowu ja ale moja wersja to 2015 i nie mogę odczytać wyższej. Możesz ją zapisać w 15 i dać ponownie? Dzięki z góry.
 13. Dzięki zio_mal. Spróbuję pójść twoim tropem i dam znać jak poszło. - - - Połączono posty - - - Archiwum jest uszkodzone. Możesz ponowne dać upload? Dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy