Skocz do zawartości

WIZ: łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolejny 3 dniowy projekt tym razem łazienka wrzucam widok z pierwszej kamery docelowo pracuje nad drugim widokiem od strony drzwi możę coś na podstawie waszych opinji wniosę do drugiego ujęcia pozdrawiam.

 

 

e6ebd.png

 

 

a4bd1.png

Edytowane przez c4rl0s
2 kamera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie jest całkiem miodzio.

Rzeczywiście widok od strony drzwi będzie ciekawszy, chociażby ze względu na okno.

Piony wypadałoby naprostować.

Lampy przed lustrami dość niepraktyczne tak nisko zawieszone, chyba powinny się kończyć na wysokości górnej krawędzi lustra,bo teraz są mniej więcej na wysokości wzroku :) Poza tym te lustra spełniają też rolę szafek? Bo jeśli tak to zdradź jak się otwierają.

Do tego jeszcze kaczuchę z półki wrzucić do wanny i będzie cacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem napisać projekt na zlecenie praktycznie nie miałem możliwości ingerencji w projekt to jest akurat to co klijent sobie zarzyczył łącznie z widokiem łazienka ma 4,7 na 3 m a miały być tylko 2 ujęcia pokazujące cały projekt nawet kosztem perspektywy wiec co do pionów i perspektywy nie miałem na to wpływu również wystrój dodatki itp jest minimalistyczne żeby uwydatnić sam projekt może jak skończe drugi widok zrobie obydwa tak jak jabym to widział

odnośnie lamp miałem takie wytyczne lustra są faktycznie otwierane i prawdopodobnie będą w 2 wersjach albo przesówane albo otwierane przesównie zewnętrzne skrzydła meble robine na zamówienie tak samo jak i sównice do skrzydeł wiec co do praktyczności jakoś ujdzie

co do kaczuszki hehe to i tak udało mi sie ją przemycić :) w takim miejscu w wannie napewno by poszła do odstrzału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camera correction modifier chyba by nie zaszkodził nawet przy tak ostrej perspektywie. Jeśli lustra przesuwne to przydałoby się, żeby jedne były cofnięte. Wracając też do funkcjonalności, trzeba będzie je co chwila myć chyba bo nic za co można złapać nie widzę. Razi jeszcze trochę powtarzalność tekstury na tej wychodzącej ściance. No i te drzwi... ale to pewnie klienta decyzja :]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się oprzeć odczuciu, że coś jest nie tak z proporcjami i wymiarami niektórych obiektów. Jakie wymiary ma ta wanna? Jakie wymiary mają drzwi okienne i klamka przy nich? To najbardziej rzuca się w oczy.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobnie jak Touch , cos z proporcjami mi nie lezy ... ogolnie przyjemny klimacik , ale cam correction wali po oczach az boli ... podjedz troche to bo fajny klimat a troche traci przez te szegoly...

(ten kwiotek wyglada jakby byl low poly albo zajechany sharpenem na maxa - i przy takim oswietleniu jakis soczysty widok za oknem zrob bo wali pikselami to tlo ;) )

 

Pozdr ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Touch hmmm proporcje sa okej wana 170/70 balkon 250 wyskości 150 szerokość oba skrzydła co do klamki standadorowo typowo balkonowa 10 cm dł i 2 cm szerokości zresztą cała łazienka wyrysowana była w cad-ie wiec nie mowy o pojechaniu z proporcjami prawdopodobnie to wszystko wina perspektywy:

 

09121986 co do cam correction to sam niewiem drugi widok jest bez i sciany troche pokrzywione wiec chyba bardziej podoba mi sie przy tak ostrej perspektywie z cam correctionem kwiotek :) też mi się niepodoba ale dostałem go odgórnie od projektanta do wstawienia w scene o low polly niema również mowy a sharpena nawet niedotykam nigdy w post co do widoku za oknem faktycznie może jest trochę przepalony i to jest wina złudzenia małej rozdzielczości -pikselowania ale również i to dostałem w spadku do projektu heeh wrzucam widok z za okna na potwierzdenie tego co napisałem ai może komuś się przy okazji przyda

 

ogólnie dzieki za zainteresowanie i komenty praca została już odebrana i zatwierdzona wiec może spróbuje na własną ręke wycisnąc coś wiecej pozdr....

 

c10c1.jpg

Edytowane przez c4rl0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności