Skocz do zawartości

kłopot z renderingiem


060n

Rekomendowane odpowiedzi

pracuje od jakiegos czasu nad takim modelem ale nagle max przestal ze mna wspolpracowac jesli chodzi o rendering.wyrzuca mi po prostu konumikat ze aplikacja ma za malo pamieci-myslalem ze to przez ilosc poligonow wiec zjechalem z meshsmooth z 2 na 1 a nawet na 0 ale to nic nie dalo-ciagle to samo,nawet powylaczalem skylight i advanced light i nadal nic.a moze moj komp jest do bani-mam procka 3200xp i 512 ramu na 400 MHz.moze to dla tego ze nie uzywam zadnego rendera tylko standardowego wyposazenia maxa 5.probowalem go przeleciec maxem6 ale tylko mi wyrzuca aplication has run out of memory,rendering aborted.pomozcie.zassalem z neti v-raya-mozecie mi poolecic jakis dobry tutorial?z gory dzieki

 

060n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Mikroszkopy tyle bugow maja ze maxio wysiada niestety u mnie nie pomoglo nic oprocz formata niestety.

p.s. podczas renderingu nie mam okienka ze stanem postepu gdzie je mozna przywrocic tylko nie karzcie mi f1 naciskac bo nie pisze :/

p.p.s.Marcin ales ty brzydki sie zrobil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie tylko format pomogl....a co do okna to hmmm poszukaj w F10 bo nie chce mi sie maxa wlaczac :P tez tak mialem....albo przeinstaluj maxa (co pewnie robiles z 1000 razy ale sie upewnie) i z defaultowym UI moze cos pomoze....

 

Rowr - pps - to presja spoleczenstwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ani reinstalka windowsa,ani maxa ani format nic nie pomoglo:(

a jakie macie kompy?moze moja fura nie wyrabia-pozyczylem od kumpla dodatkowa kosc pamieci 256 ddr 400 ale to nic nie pomoglo-wczeniej wywalalo mi tak jak mialem duzo trojkatnych pol i pojechalem to meshsmoothem ale teraz zjechalem troojkatnymi do minimum.nie czaje o co biega:(

 

060n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności