Skocz do zawartości

"techno" model, mrugające tekstury


Azerios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,z góry zaznaczam, że rozwiązaniem tego problemu nie jest kliknięcie klawisza "o". Chodzi o to, że model w momencie wyświetlenia w viewporcie zaczyna się dziwnie zachowywać. Mruga, zanikają tekstury, boxy stają się półprzezroczyste. Z tym ,że takie objawy są w widoku ortograficznym. W perspektywie te problemy mijają aczkolwiek pojawiają się nowe. Obiekty po oddaleniu o pewną wartość znikają całkowicie, nie widać gizma, nie widać zaznaczeń... Ogólnie projekt jest nie do pracy. Na renderach jest w porządku.dodam, że rano było wszytko okej, a nie ingerowałem w swój komputer, nie instalowałem sterowników karty graficznej itp. Na wszelki wypadek podaje specyfikacje:Intel Core i5-2500k 3,3GHZ8 GB rammobo: asrock p67 pro 3reszta chyba zbędna, proszę o pomoc ;)

Edytowane przez Azerios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Też o ty myślałem, ale skale mam ustawioną w centymetrach. Zresztą, tak jak mówiłem rano było dobrze, po kilku godzinach odpalam i mam to co wyżej. Zaczynam się martwić, bo projekt jest w dość zaawansowanym stadium, a że jest to zlecenie dla klientki, to nie bardzo mam czas robić nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

backface cull + masz jakis obiekt gdzies bardzo daleko w scenie.

 

zaznacz wszystko ctrl+a, i nacisnij z, jak ci kamera gdzies zwariuje, to spowrotem wroc do tego co chcesz, zaznacz drag selection, potem odwroc selekcje i wywal obiekt ktory ci nie pasuje,

jak to nie pomoze, przesledz liste obiektow w scenie i zobacz co tam nie powinno byc, i wywal to,

 

jezeli dalej nie pomoze to znaczy ze ktoras siatka ma pewnie vertexa gdzies w kosmosie, posprawdzaj bounding boxy i siatki, napewno znajdziesz:).

 

innej mozliwosci nie ma, mialem to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności