Skocz do zawartości

Deep UV i pewne problemy z eksportem.


darkelf

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam maly problem z pluginem deep uv, a dokladniej z eksportem... otoz, koordynaty z deep uv do maxa nie eksportuja sie gdy uzyje pare razy relaxa[gdy uzyje tylko raz i wyeksportuje, wszystko jest ok]... troche to opoznia moja prace, wiec chcialbym sie zapytac czemu takie ograniczenie[bo watpie ze bug :P]... albo ew. jakies wskazowki dot. rozwaizania go.

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej

ja miałem czesto problemy z exportem do maxa(przy exporcie wywalalo maxa , lub koordynaty sie tak chrzanily ze zostawala z nich sama sieczka :D

 

rozwiazaniem mojego problemu okazalo sie (uwaga niesmiac sie - bo niemam pojecia co ma to wspolnego ze soba :D) - ustawienie sterownikow wyswietlania na OpenGl :) - to pierwsza rada

 

druga rada jest taka bys NIGDY nie exportowal z maxa do deepuv obiektu z przypisanym materialem innym niz STANDARD - poniewaz przy wysylaniu koordynantow do maxa najprawdopodobniej bedzie kicha(np przy checker - momentalnie wywala maxa)

 

3 rada :) troszke to smieszne ale dziala :) - jesli wyskoczy Ci okienko ze export sie powiudl , odczekaj kilka sekun i dop wtedy przejdz na maxa (niewiem czemu ale bardzo czesto mi go wywala jeskli nie odczekam - dziwne ale naprawde czesto sie tak dzieje - zupelnie jakby max musial sobie wsio przetrawic :) no ale przy tak wolnym kompie jak muj :)

 

Przydatny (i to bardzo ) ten deepuv ale programisci niezbyt sie popisali(hyba ze wersja "demo" jest zburaczona :)

 

mam nadzieje ze ktorys z tych punktow sprzyda Ci sie :)

 

gdyby nic nie pomoglo to pisz jeszcze :)

 

posdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności