Skocz do zawartości

Drewniany dom


matek03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pracuję nad projektem drewnianego domu na wsi (fundamenty pozostałe po starym domu).

Jest to mój pierwszy exterior, jestem początkujący jeśli chodzi o tworzenie wizualizacji dlatego proszę o wszelkie rady i komentarze.

Pracuje na 3dsmaxie 2012, renderingi to drafty

 

a tak to obecnie wygląda:

 

[ATTACH=CONFIG]84763[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]84762[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]84764[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeżeli to ma być drewniany domek na wsi... to ja wysiadam. Dlaczego wszyscy silą się na taki nowoczesny design ? Polecam zainteresować się trochę architekturą drewnianą, bo same lico elewacji z desek nie czyni domu typowo wiejskim.

 

Zwłaszcza polecam projekty biura www.polskadrewniana.pl ...w którym notabene pracuję :-)

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświetlenie zbyt matowe.

poszukaj na YT tutka jak w prosty sposób wykonać trawę.

dookoła działki dodaj jakiś płotek, żeby koniec działki nie kończył się przepaścią :)

no i zgadzam się przedmówcą, detale na samym domu jak i otoczeniu (jakieś huśtawki, rabaty z kwiatami, ścieżka do bramy, jakiś samochód na podjeździe itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być drewniany domek na wsi... to ja wysiadam. Dlaczego wszyscy silą się na taki nowoczesny design ? Polecam zainteresować się trochę architekturą drewnianą, bo same lico elewacji z desek nie czyni domu typowo wiejskim.

 

Zwłaszcza polecam projekty biura www.polskadrewniana.pl ...w którym notabene pracuję :-)

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

 

Jest to projekt koncepcyjny i nie będzie zrealizowany, powstał wyłącznie do nauki wizualizacji. Chciałem żeby był drewniany i nowoczesny i mi sie podoba.

 

Niestety link, który podałeś nie działa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-schody na zewnątrz wiszą w powietrzu? każdy ze stopni jest wykonany z osobnej płyty, ciekawie to wygląda ale wątpliwa jest trwałość takiego rozwiązania, o wykonaniu nie wspominając :)

-Konstrukcje pod tarasem masz źle ułożona, zawsze belki ustawiamy po krótszym boku (szerokość).

-grubość połaci dachowej jest mniejsza/równa grubości ram okien dachowych, a okna chyba za bardzo wystają ponad pokrycie.

To tyle jeśli chodzi o budowlankę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności