Jump to content

Sinnerslayer

Members
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Nawodna

Sinnerslayer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. to jakaś sztuczna świeczka? widzę, że się świeci, ale nie widzę płomienia ;)
 2. indian, według mnie, stałeś się mistrzem "marszczenia materiału" i w tym przypadku nieco przesadziłeś ;P niektóre zagniecenia wyglądają jakby były wykonane żelazkiem ;P
 3. cholera! naucz mnie robić taką trawę!! próbowałem wszystkiego, nawet auto-grass'a za cienki jestem lol.
 4. na dodatek twoje drugie piętro jest o wiele ponad dachem dwupiętrowego budynku przed twoim blokiem no chyba, że twój blok wzniesiony jest na dużym pagórku ;)
 5. jeśli chodzi o ten zły shading, to nałóż modyfikator smooth bez żadnych opcji i przekonwertuj z powrotem do edit poly.
 6. cholera, wysokie drzewa u was rosną ;P
 7. model bez zarzutu. tekstura: górna i dolna część "termosu" jest matowa, u ciebie jest błyszcząca :)
 8. faktycznie widok ciut dziwny. firanę mógłbyś trochę pofalować. natomiast stół wygląda jak wyciosny kłody. strasznie toporny. szczególnie blat. no i te słoje :) czy w ogóle istnieje tak duże drzewo, które po rozcięciu posiada takie słoje?
 9. no zaczyna wyglądać całkiem przyjemnie. na razie trochę surowo, ale idziesz w dobrym kierunku :) dodaj jeszcze kilka detali, np. jakiś relling nad zlewem z wiszącymi przyborami kuchennymi, stojak z kompletem noży. sam pewnie masz w domu kuchnie, i wiesz, że jest pełna takich szczegółów ;)
 10. na początek całkiem nieźle. może ciut mało doświetlone i te light spoty na podłodze wyglądają dziwnie. co do samej sceny, to lodówka w zestawieniu z meblami wydaje się tycia :)
 11. uparłeś się na te super słoje ;] zwróciłem twoją uwagę na nierówne kafelki. według mnie powinieneś to poprawić. poniżej zaznaczyłem również oparcia krzeseł. rura oparcia łączy się pod jakimś dziwnym kątem. do tego pręty wewnątrz oparcia wchodzą w kolizję z rurą.
 12. oświetlenie zbyt matowe. poszukaj na YT tutka jak w prosty sposób wykonać trawę. dookoła działki dodaj jakiś płotek, żeby koniec działki nie kończył się przepaścią :) no i zgadzam się przedmówcą, detale na samym domu jak i otoczeniu (jakieś huśtawki, rabaty z kwiatami, ścieżka do bramy, jakiś samochód na podjeździe itp.)
 13. a mnie się również rzuciło w oczy to, że pierwsza kolumna płytek jest szersza od pozostałych.
 14. zero, to ty pomogłeś. jeśli już krytykujesz, to wskaż w czym leży problem a nie rzucasz hasło "zero proporcji" i to wszystko. jeśli chodzi o moje zdanie, to faktycznie, pomieszczenie zdaje się zbyt niskie w porównaniu do wysokości krzeseł . okno również jest nie proporcjonalne. trochę to przypomina suterenę. dywan wygląda trochę jak deska. może to wina tekstury, albo faktycznie jest to sztywny box. próbuj użyć modyfikatorów fur. nie wiem jakiego renderera używasz. max ma domyślnie swój własny, ale Vray robi to znacznie lepiej :) obraz na bokach ma tą samą teksturę co na froncie. jeśli nie ma ramy, to wrzuć po prostu kolor białego płótna. może z lekkim bumpem. choć przy małej rozdzielczości obrazka to nie ma znaczenia, bo i tak to będzie niewidoczne. jeśli używasz v-ray'a, to pod tym linkiem masz bardzo dużą kolekcję darmowych materiałów pod ten renderer. co do oświetlenia, to faktycznie wygląda jakby GI nie było włączone. jako detal mógłbyś powiesić nad stołem jakąś lampę ze światłem fotometrycznym i wczuć do niego pliki IES. szczegóły masz pod tym linkiem >>LINK urealni to wygląd i przy okazji doświetli pomieszczenie jako słowo zachęty to powiem, że jak na początek jest 100x lepiej niż wypociny niektórych użytkowników forum ;]
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy