Skocz do zawartości

Chewrolet Impala`67


kotisded

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

 

 

jako, że robię sporo ostatnio na hard surface stwierdziłem, że to będzie wspaniały moment na wymodelowanie mojego ulubionego samochodu. Postanowiłem dzielić się postępami prac na forum z powodu mojej cudownej ułomności na temat czegokolwiek związanego z konstrukcją samochodów. Okazało się niestety, że do tego modelu niema żadnych blueprintów. Często muszę zgadywać ze zdjęć z perspektywy, albo rysować w photoshopie, próbując odgadnąć myśl konstrukcyjną projektantów. Szczęśliwie odkrywanie tego modelu zrobiło się świetną zabawą i fajnym wyzwaniem:)

Mam nadzieję na lekką pomoc i wasze wprawne oko jako że to mój drugi samochód w życiu modelowany i trochę odkrywam tym Amerykę.

 

Docelowo chcę ten model pobrudzić, podniszczyć i steampunkowo-zmadmaxować. Niektóre części ręcznie przesuwam, bo ręcznie były dopasowywane oryginalnie.

Materiały chwilowe w większości prawdopodobnie, daję kolor żeby wszystko było dobrze widoczne.

 

 

 

10685605.png

74539402.png

r4wf.png

r301.png

13246997.png

r5wf.png

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Hej, updejt.

Rejestracja na specjalne życzenie mojej pięknej, przez którą plik ma 666 kb, coś mroczny się zaczyna robić ten projekt.

Opony już do wersji rozwalonej. Jeszcze chwilę będzie trzeba nad nimi posiedzieć.

 

70737509.jpg

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, trochę mniej czasu miałem ostatnio. Zacząłem wnętrze robić zostawiając trochę tył jeszcze rozgrzebany. Ciężko idzie, mało zdjęć jest w sieci, sporo muszę zgadywać. Narazie drzwi tylne, zabrakło popielniczki.

Render + pierwszy shader test na turntable.

 

 

http://img585.imageshack.us/img585/1712/5b8v.mp4

.

 

drzwiq.jpg

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności