Jump to content

Studio TELEVISOR rekrutuje


Recommended Posts

Studio postprodukcyjne TELEVISOR (http://www.televisor.pl) zajmujące się głównie postprodukcją reklamową otwiera rekrutacje na określone stanowiska :

 

compositor / Online compositior

Osoba pracująca bezpośrednio z klientem ( agencją ), wiec na tym stanowisku wymagane jest odpowiednie tempo pracy, umiejętność adaptacji sie do sytuacji oraz szybkie rozwiązywanie problemów.

 

Wymagania: Dobra znajomość Adobe After Effects lub Nuke. Wiedza w zakresie systemow broadcastowych, formatów emisji do stacji telewizyjnych mile widziana. Minimum 2 lata pracy w branży na podobnym stanowisku.

 

Conceptual Artist

Osoba, prócz tworzenia wszelakich konceptów postaci, bedzie zajmowła sie konceptami wizualnymi oraz domalówkami. Będzie odpowiedzialna za wstępne stylizacje oświetleniowe scen ( w Photoshopie ) do projektow realizowanych w pozniejszej fazie w 3d.

 

Wymagania: Kreatywne myslenie, dobre oko do palstyki światła, Photoshop w małym paluszku, oraz ogarnięcie w dawnych sztukach zwanych recznym rysowaniem i malowaniem :)

 

 

Generalist 3D

Człowiek potrafiący wykonac wszystkie etapy projektu 3D : modelowanie, rigowanie, texturowanie, shading/rendering.

 

Wymagania : Dobra znajomość programu MAYA, mile widziana specjalizacja w jednej z dziedzin. Minimum 2 lata doswiadczenia w branży na podobnym stanowisku.

 

 

 

Praca na powyzsze stanowiska w pełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane prosze o maile wraz z demoreelem / CV pod pawel(at)televisor.pl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy