Skocz do zawartości

Automotive


bbk

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus Wszystkim, jako, że jestem tu nowym forumowiczem dobry zwyczaj każe się przywitać i przedstawić powody, dla których się tu pojawiłem. W swojej teczce chcę zamieszczać szkice a w przyszłości może rendery środków transportu, w zdecydowanej większości autek.Liczę na pomoc jeżeli chodzi o... tak naprawdę wszystko :) szczególnie różnego rodzaju triki i możliwości wykorzystania narzędzi jakie oferuje ps. Zauważyłem, że temat nie jest zbyt popularny na tym forum, ale ze względu na dużą ilość doswiadczonych artystów postanowiłem się z nim tu wepchnąć licząc na pomoc i na to, że topik nie padnie szybciej niż powstał. Na początek wrzucam parę obrazków i czekam na konstruktywną krytykę. 5![ATTACH=CONFIG]85084[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]85088[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]85086[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]85087[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]85090[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No właśnie, cicho u ciebie, a całkiem fajne rzeczy sobie produkujesz, trzeba było pisać, że jesteś dziewczyną ;] Reakcja była by natychmiastowa, ale skoro należymy do tej silniejsze i (nie oszukujmy się) piękniejszej płci, pomogę koledze w potrzebie. Ładnie działasz z kolorkami i wiesz co to efekciarstwo, aleee prace rozjeżdżają ci się ziomek tam, gdzie tego nie chcesz :) Bo jak widzę to rozumiem, nie które o ile się nie mylę prace są tak wyciągnięte specjalnie, ale np. ostatni szkic czerwonej fury jest jak masło, które zaczyna się roztapiać i rozlewać. Moja rada jest taka, mocna konstrukcja w szkicu początkowym, nie dam ci rad praktycznych bo sam nie zajmuję się samochodami, ale ośki, zarys karoserii, to coś co na wstępie zawsze powinno być! To jest number one i temu zwracaj uwagę. Pozdro, trzymam kciuki za następne. Aha no i wrzucaj przez upload na imageshack.us, będziesz mógł wrzucać bez tych okropnych miniatur!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lobek@nicponim - nie mówię nie ;]

 

@pinokio - dzieki za opinie, fakt auta rozciagam celowo, mozliwe ze z F troche przesadzilem. co do konstr. to w miare staram sie od tego zaczynac, ale nie ukrywam ze nie przykladam do niej za duzej wagi (chodz z raci wyksztalcenia powinienem), dlatego I will try to work on it :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności