Skocz do zawartości

Freelancer, czy etatowiec? Kto ma lepiej? W czym ma lepiej? Badanie, ankieta.


Gość Skarbimir

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skarbimir

Witam Serdecznie!

Jestem studentem psychologii na Uniwersytecie Gdańskim i prowadzę badania do pracy magisterskiej. Ponieważ sam interesuję się również grafiką i rozważam różne ścieżki kariery jako cel obrałem grafików zatrudnionych na umowę o pracę oraz grafików freelancerów. Porównując obydwie grupy staram się znaleźć odpowiedzi na takie pytania, jak:

- Czy praca w domu więcej problemów rozwiązuje, czy może dokłada?

- Czy decydując się na karierę freelancera będziemy bardziej zadowoleni z życia?

- Który rodzaj zatrudnienia wiąże się z większym stresem?

- W jaki sposób każdy z nich wpływa na życie osobiste?

- Co zyskujemy pracując na etat?

 

 

W związku z tym zwracam się do Was z prośbą o przeznaczenie najbliższej wolnej chwili na wypełnienie podanej niżej ankiety. Jej uzupełnienie zajmuje około 12 - 20 minut. Dla uzyskania wiarygodnych wyników potrzebuję 120 osób, które pracują w swojej branży przynajmniej rok, dlatego każda osoba, która zgodzi się na jej wypełnienie, jest dla mnie ważnym i wartościowym respondentem. Szczególnie ważne są dla mnie osoby zatrudnione na etat i pracujące w biurach, ponieważ przeważnie nie ma do nich bezpośredniego kontaktu i muszę liczyć na uprzejmość osób trzecich.

 

Adres ankiety, to:

http://moje-ankiety.pl/respond-18694/sec-t1bva1iG.html

 

wymagane hasło:

badanie2012

 

Ankieta jest anonimowa. Każdy zainteresowany wynikami może na jej końcu podać adres mailowy, na który zostaną one wysłane niedługo po zebraniu odpowiedniej ilości wypełniających.

 

Z góry dziękuję za udział!

 

Pozdrawiam,

Tomasz Bogusz

 

PS

Jeśli znacie Państwo osoby pracujące jako graficy freelancerzy lub pracujący na etat i moglibyście przesłać im tę wiadomość, byłbym podwójnie wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności