Skocz do zawartości

Scena 3d: Szachy


Chammer

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nasunęła mi się myśl, że by zrobić pierwszą większą scene w 3DS Maxie. Myślałem długo nad tematem, przeglądałem książki, oglądałem krajobrazy i wreszcie gdy zauważyłem w internecie pewien bardzo fajny obrazek, wymyśliłem. Zrobie szachy! No i oto już mam kilka modeli pionków, ale nie znam wypowiedzi innych na ich temat. Dlatego zamieszczam tutaj kilka obrazków, przedstawiające moje modele:

 

Hetmany:

krolowe.jpg

 

Pionki:

pionki.jpg

 

Wieże:

wieze.jpg

 

Gońce:

gonce.jpg

 

Nie mam jeszcze modeli skoczków i króli, ale za niedługo będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nic imponujacego ..... loft i jeden extrude wszystko :/ zobaczymy jak sie bedzie prezentowalo w scenie ... choc i tak nic wielkiego nie oczekuje

 

A i jeszcze dla twojej swiadomosci :D NIEZAKLADAJ za zadne skarby EfTePe na Interii !!!!!!! mialem dawnloada 0,3 kb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raczej chodziło o tekstury, bo jeżeli o te modele to sie nie opracowałem :P tylko z hetmanem sie męczyłem, bo mi extrudy nie wyszły :P

 

A za FTP'a to sorka, ale nie miałem czasu, zeby gdzie indziej założyć, a tego mam o kilku lat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cha jestem pierwszy no niewazne wrucmy do konkretów

Domyslam sie ze na renderach pokazałek figurke jasną i ciemna niestety dobrałeś zły kolor Tła ciemna figura zlewa sie z tłem. po drugie pokaz lepiej render normalny i obok siateczke zobaczym ile poly mają te cudactwa. Polecam tez postawic naczyms te pionki co by nielatały w powietrzu.

Co do samych pionków zamało zeby cos powiedzieć ale domyslam sie ze zrobione śą Liniami naco poszedł modyfikator Lathe 360 Stopni :> i to niewile sie narobiłes ale zobaczymy co bedzie dalej czekam na pracę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wreszcie sie zaladowalo :D

Chammer - jakie textury ? ja tu widz etylko specular i nic poza tym :D

a i mysle ze twoj nick pisze sie przez "H" a nie przez"Ch" :/ ale moze to tylko ty tak chciales specjalnie .... (tak tylko pisze)

Allucard - No no pierwszy to ty nie jestes :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tego spectulara chodzi... bo nie wiem czy odpowiedni poziom dobrałem :P

 

A co do siatek to nie wiem czy jest warto pokazywać :P Jak by były jakieś skompilowane to bym pokazał, a tak to sie nie opłaca zwalniać transferu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

mogly by byc bardziej orginalne a tak to wygladaja jak szachy...???(te z magnesami ) tzw opociagowa nuda...pozdr

pomysl nad wyglademm potem nad nietypowa szachownica oznaczona nie literami i cyframi naszego pisma tylko np kyrylica ruska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności