Skocz do zawartości

Cena 3ds max 2009


deepyellow

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nietypowe pytanie.

 

Ubiegam się o dotację i muszę w kosztorysie podać koszty już poniesione na wskazany cel. W związku z tym staram się wycenić wartość oprogramowania 3ds max 2009 wraz z Vray-em 1.5. Nie posiadam niestety rachunku (kupione prywatnie).

 

Nowy max z vrayem to teraz jakies 25k, ale jak ja kupowałem to zestaw był zdecydowanie tańszy, a poza tym zestarzał się przez ostatnie 4 lata i chyba przyjmowanie pełnej wartości jest trochę naciągane.

 

Jedyne co mi przyszło sensowne do głowy to wziąć cenę nowego softu i odjąć hipotetyczny koszt upgrade'u.

 

Jak wy byście ugryźli ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Obawiam się, że bez rachunku/dowodu zakupu nie masz co marzyć o uwzględnieniu jakichkolwiek kosztów jakie rzekomo poniosłeś. Bo tak to wygląda, bez dowodu zakupu, tylko "rzekomo" nabyłeś ten soft.

Ogólnie rzecz biorąc, cena 3ds max w zasadzie się nie zmienia. Przy tym poziomie cenowym różnice pomiędzy wersjami, to "grosze".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam certyfikat imienny więc jest to dowód zakupu. Ponadto pytałem co w sytuacji gdy nie mam rachunku i powiedzieli, że mogę to uwzględnić, tylko muszę podać cenę rynkową.

 

A cena maxa od 2009 roku wzrosła o 25%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności