Jump to content

farelek

Members
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

About farelek

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obawiam się, że tak może być... 100 000 zł rocznie przychodu na DG to jakieś 4 000 - 5 000 zł na rękę miesięcznie (albo i miej jak się ma więcej kosztów). Będzie kolejny powód żeby się obrazić na Autodesk'trukcję i zastosować bojkot konsumencki 😞
 2. Coś się zaczyna dziać: https://cgpress.org/archives/3ds-max-indie-to-be-available-worldwide-from-august-7.html?fbclid=IwAR05sPDuBJFD_xfLafTl_iYS8p459Z08KzSYwKu2MgrlZYpERUr2zcWdsVA
 3. Jeszcze? Ktoś z Autodesku potwierdził, że będzie dostępne? Bo czekam jak na Święta 🙂
 4. Wiadomo jakie plany z rozszerzaniem na inne kraje ma Autodesk?
 5. 1300 ZUS'u? Ja płacę chyba coś około 1100. Poza tym sporą jego odliczam od podatku. Z moich wyliczeń wynika, że aby zostało Ci 2000 zł na rękę musisz dostać 3600 zł plus VAT. Tylko po co Ci być Vatowcem (z resztą dla Twojego klienta to raczej bez znaczenia)?
 6. "Atlas zbuntowany" - Ayn Rand @zlyczlowiek "astronauci" całkiem całkiem ale najlepsze moim zdaniem to: "Niezwyciężony" i "Powrót z gwiazd"
 7. Wielkie dzięki za pomoc. Bardzo interesująco wygląda sketchfab.com.
 8. Jak zapisać plik MOV tak żeby była możliwość sterowania animacją za pomocą "łapki" - przewijanie do przodu i tyłu. Widziałem takie pliki jednak nie wiem jak samemu taki zrobić? Mam wyrenderowane klatki obracającego się obiektu 360 stopni składam je w animację w PS i zapisuje do mov. Niestety nigdzie nie widzę opcji aby to nie był standardowy film tylko taki interaktywny. Nie wiem jak to się nazywa Wielkie dzięki za pomoc. Nie wiem czy to dobre miejsce na ten wątek P.S. Poże znacie jakiś inny sposób prezentowania klientowi modelu 360 stopni (wyrenderowanego)? Może być jakieś rozwiązanie online.
 9. Tak, Dwa razy dokonałem już takiej transakcji. Przeniesienie licencji przez Autodesk za pomocą specjalnego formularza.
 10. Sprzedam licencję 3ds max 2009. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam serdecznie
 11. No właśnie, można się postarać i znaleźć lepszy kadr :D
 12. Traitor jakoś tak mi pod pasowała. Jak SF to SF :) Parafrazując klasyka: Wiesz co robi ta Gwiazda? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest Gwiazda na skalę naszych możliwości! W zasadzie nie wiem o co cała burza. Mnie rozśmieszyło to ujęcie. Może dlatego, że dzieciństwo spędziłem w miejscu tych wirtualnych wieżowców (Dla tych spoza stolycy: tam jest warszawska starówka). A że wszystko pachnie propagandą to stwierdziłem, że naszemu MSZ'owi należy się złoty Goebbels.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy