Skocz do zawartości

Sprzedaż modeli, gdzie jak, co polecacie ?


R0NIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zacząłem się ostatnio zastanawiać nad próbą sprzedaży modeli 3D.

Tu pojawia się pytanie do was forumowiczów, doświadczonych w bojach grafików, którzy może kiedyś gdzieś próbowali swoich sił w sprzedaży modeli przez internet.

 

Przyznam się że kiedyś, dawno temu wystawiłem trochę modeli na stronce "bankmodeli3d.pl" jednak efekt był... mizerny. Darmowe modele owszem były pobierane, jednak te "płatne" już nie :/ Po drobnych zmianach nawet te wcześniej pobierane przestały "schodzić" nawet jeśli były za 5zł :/.

 

Moje pytanie, czy da się trochę / cokolwiek zarobić na takiej sprzedaży modeli ?

 

Może znacie jakieś serwisy, na które warto zajrzeć i spróbować swoich sił ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No chyba najbardziej znany to jest turbosquid, ale nigdzie nie masz gwarancji że zejdą modele. Musisz obadac rynek zapotrzebowania + robić dobre modele za przyzwoitą cenę.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się "coś" zarobić. Oczywiście wszystko zależy od wkładu własnej pracy. Ja mam trochę modeli na TS i chociaż od ponad roku niczego nowego nie dodałem to jakiś tam pieniądz spływa. Podstawa to naprawdę dobra jakość. Im więcej czasu potencjalny kupiec musiałby spędzić tworząc daną rzecz, tym większa szansa, że ją kupi. Oczywiście trzeba się zastanowić też ile osobom mógłby się przydać model, który masz lub chcesz zrobić. Na modelach łożysk np. nie zarobisz zbyt wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności