Skocz do zawartości

Objekt 3D: Monster Head


Milmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników 3DS Max'a. Od niedawna zacząłem się bawić tym programikiem i oto moje ostatnie wypociny. Staram się zrobić głowe (moja pierwsza pruba stworzenia głowy) potwora. Nie mam kompletnego doświadczenia w tym więć prosze abyście oglądnęli moją prace i ocenili ją. Co zrobiłem dobrze a co źle. Co powinienem doddać co zmienić, czego brakuje. Nie zrobiłem jeszcze ucha oraz owłosienia (broda, baki, włoski wokół zkostnienia). Puki co nie będe się bawił w teksturowanie ponieważ nie mam zielonego pojęcia o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oto moja praca. Screany są w dużej rozdzielczości więc mam nadzieje że wszystko będziecie dobrze widzieć i będziecie mogli mi udzielić kilka kształcących rad odnośnie tworzenia ludzkich twarzy. Miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze - wyrzuc te ohydne napisy

 

co do glowy - usta moze troche zbyt szerokie i zbyt malo wypukle

na tym 'kolcu' z tylu glowy cos sie chrzani - tak to przynajmniej wyglada

nos tez chyba troche zbyt plaski

 

tak ogolnie to spox - beda z ciebie ludzie

 

aha - i cos jeszcze mi z szyja nie pasuje - ale nie wiem dokladnie co bo niebardzo widac

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że nos jest zabardzo spłaszczony. Postaram się to poprawić, i coś zrobić z tymi ustami. Nie miałem ostatnio zbyt wiele czasu aby wprowadzić zmiany i puki co ozdobiłem troche jedną część zrogowacenia. Pozostałe też częściowo zamierzam ozdobić ale już bardzo łagodnie.

 

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajaj... szkoda ze nie pokazujesz side view... bo ten chyba wszystko psuje... ja proponuje lekko uwypuklic nos[tez jest troche szeroki] i co za tym idzie cala mordke[zreszta wspominano o tym wczesniej]. ogolnie, to malo ma demonicznych rysow ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności