Skocz do zawartości

WiP: Skull...


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) udało mi się niedawno naprawić (czyt. walnąć pare razy piórkiem o blat) mojego Pentagrama i po paro miesięcznej przerwie nabazgrałem coś...jeszcze nie jestem pewien co do ostatecznej wersji skulla...bo tak czy siak ma on polecieć na texturę...wkażdym razie musze jesio poćwiczyć bo wyszedłem z wprawy :)

 

pozdrawiam...

 

aldealogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehehe...thx ciuciu...:)

 

tiger...ciuciu ma racje :) pozatym dla Ciebie liczy się painting dla mnie efekt końcowy który mnie jak kolwiek zadawala...wbrew pozorom z poczuciem płaskości jush od dawna sie borykam...teraz jak naprawiłem tablet...popracuje nad tym :)

 

pozdrawiam i thx za commenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom efekt koncowy ma podstawowe znaczenie i dla Tigera chyba ze on jak i ja patrzy bardziej na tlo:)

 

Burn i Dodge sa i jak najbardziej nie ma powodu zeby ich nie urzywac, tylko jak wszystkiego z rozsadkiem, gdybys rozjasnial, przyciemnial pedzlem mial bys pelna kontrole nad kolorem i praca miala by szanse byc ciekawsza. btw. ostatnio P. Lipka cosik calkiem zgrabnego napisal o pracy na jednolitym nudnym czarnym tle:

'pytanie...czy podobalby Ci sie 3 minutowy utwor muzyczny,w ktorym przez pierwsza minute nie byloby dzwieku, przez kolejna byla niezla muzyczna jazda i przez trzecia znowu zupelna cisza?

(przejscia z ciszy do glosnego grania i odwrotnie nastepowalyby w przeciagu sekundy)'

Z Twoja czaszka jest dosc podobnie, jako motyw jest oki, tylko motyw na co, do czego i z jakiej okazji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności