Skocz do zawartości

tmh7


tmh7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

nie wiem czy piszę w dobrym dziale bo z tego co widzę większość prac jest malowana a ja niestety nie mam do tego dobrej ręki więc pozostaje mi zabawa w PS. Wrzucam klika prac do oceny.

 

cafe_bw.jpg

 

bonsaibig.jpg

 

seabig.jpg

 

ps3obr01.jpg

 

whisky_big.jpg

 

nimfawodna02.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tmh7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość porrr13

Oj olaf nie bądź taki szorstki :D

 

tmh7 - racja, że większość prac to painting, sketching, drawing etc, ale na pewno przyda się odrobina świeżości, sam w domu mam książkę do przerabiania zdjęć, i ogólnie do robienia baaaardzo ciekawych rzeczy w Photoshopie, dlatego wiem jak wielki potencjał ma ten program, mam nadzieje, że wpadniesz na jakiś ciekawy pomysł i wstawisz coś własnego do oceny, komentarzu i udzielenia paru uwag.

 

Dla przykładu podam Ci jedno ze zdjęć umieszczonych w książce które pokazuje jak bardzo mozna być kreatywnym i przy okazji tworzyć przejrzyste obrazy, w końcu "zabawa" w PS to nie tylko dodanie warstw różności :P

 

47971_3c1.jpg47971_3p2.jpg

a Tutaj adres : http://www.worth1000.com/tutorials/161148/tutorial

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f - dzięki za słowa krytyki. Pracę owszem może nie powalają i zdaje sobie sprawę że dzisiejszych gimnazjalistów nie przegonię ale tak jak mówiłem - jest to zabawa choć czasami czasochłonna bo skleić jeden obrazek z 50-100up elementów (czego nie widać) trochę czasu zajmuję. Ogólnie śledzę forum max3d od dawna i uważam że poziom jest prokozacki.

 

porrr13 - mam nadzieję się udzielać dość aktywnie :) max3d jest bardzo artystycznym forum i pomimo tego ze nie mam zdolności manualnych (poniżej jedyny i ostatni obrazek jaki zrobiłem za pomocą tableta bamboo 5 lat temu)

jednooki.jpg

to bardzo lubię śledzić dokonania mistrzów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności