Skocz do zawartości

Max zawiesza się przy otwieraniu scen.


Piotreq91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuje pomocy bo max od dłuższego czasu bardzo utrudnia mi życie. Problem polega na tym że gdy mam otwarty jakiś projekt i chce otworzyć inny wtedy max zawiesza się. Musze zakończyć proces i uruchomić od nowa. Kiedyś zdarzało się to co jakiś czas poźniej coraz częściej a teraz nawet nie da się zakończyć procesu, musze ponownie uruchomić komputer. Problemem nie jest system bo dzieje się tak na 2 komputerach. Sam max też prawdopodobnie jest ok bo gdy zaczynam pracować nad całkiem nowym projektem problem znika. Myśle że coś niedobrego dzieje się z plikami scen, nie wiem tylko co. Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wlacz max'a Merge jeden obiekt ze sceny ktora sprawia klopoty i zapisz plik.

Jesli rozmiar pliku jest dziwnie duzy to sprawdz czy nie masz masy note track'ow albo jesli to max starszy niz 2012 sprawdz kolizje w Rreactor'ze.

 

w tym watku jest skrypt do usuniecia note track'ow http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81689&p=1083482#post1083482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi. Ramu nie brakuje bo mam 12 a scena zabiera max 3. Jeśli chodzi o note tracki to faktycznie mam z nimi straszny problem od jakiegoś czasu i ciągle muszę korzystać z tego skryptu który podałeś t0m3k i zastanawiam się czy to nie ma jakiegoś związku. Projekty z którymi mam problemy są już po wyczyszczeniu przez skrypt. Mam maxa 2013 i o dziwo współpracuje ze skryptem pod wersję 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności