Skocz do zawartości

Scena w lesie


ptah

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nigdy nie mogłem się przemóc żeby spędzić te paredziesiąt h nad jednym obrazkiem. Sproboje teraz. Obecnie 4h na liczniku. Sugestie co do anatomii, waloru, kadru itd. mile widziane - podmalówki tym bardziej. Pzdr.75308758.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. Ta postać z przodu jest nie potrzebna, ja bym zniej zrezygnował. Rozumiem, że jest tam w konkretnym celu, ale raczej burzy storytelling, a niżeli coś do niego dodaje.

 

2. Rozrysuj perspektywę i zauważ, że robot jest bardziej powykrzywiany, niż podlegający jej prawom.

 

3. Popracuj nad designem robota, na razie jest nieciekawy

 

Inni pewnie powiedzą Ci więcej. Napisałem co najbardziej mnie razi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się też, czy aby na pewno chcesz przedstawić atak chłopka z mieczami na metalowego robota. Jeśli to faktycznie nie ostateczność dla tego pierwszego, to mu życzę powodzenia ;) Spróbuj też popracować trochę lepiej światłem, aby wydobyć tę scenę z reszty tego szaroburego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No starałem się powalczyć z perspektywą powietrzną, a że akcja dzieje się w lesie w którym wilgotność jest dość wysoka to i "focus" tej perspektywy jest dość wąski przez mgłę i mała widoczność. Miałem zamiar później dodać prześwity światła z pomiędzy koron drzew oświetlających to co najważniejsze czyli twarz atakującego i połowicznie tors robota. Dzisiaj koło północy wrzucę co wywalczyłem na podstawie waszych porad. Dzięki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności