Jump to content

Status

Members
 • Posts

  518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Status

 1. Haha, kojot: 0 telthona: 1 w potyczce na sztućce. Tak czy inaczej link warty spamowania. sorry za offtop.
 2. Efekt niesamowity, muzyka nie z tej ziemi, fabuła nie ma tu znaczenia, raczej taki "show what you can do".
 3. telthona: Odezwij się do Coyote w tej sprawie on to jakoś sensownie filtruje, będzie wiedział jak Ci pomóc :).
 4. Świetne pomysły masz w tej bani :). Ziemia-busola - ekstra, spokojnie możesz to pchać na początek portfolio. Popracuj nad kompozycją pracy z walizką, bo szkoda psuć tak dobrą prace. Poradziłeś sobie z kolorkiem, walorem i w ogóle miażdży mózg, ale patrzy się na nią z grymasem na twarzy, bo jest poprostu niewygodna dla oka.
 5. Musisz poćwiczyć dużo anatomii. Największy problem masz z osadzeniem tych swoich postaci. Często chwieją się w swojej pokraczności. Szkoda, bo widać, że z samym gestem, światłem i kolorem radzisz sobie nieźle i aż się prosi, żeby to wykopać w górę.
 6. proponuje przesuniecie terminu zakonczenia o 15 dni. Aktualnie pigmentalizujemy sie w warszawie i nie mam jak tego skończyć w czasie.
 7. uh... zapowiada sie ciekawa bitewka
 8. Kocham fragment, jak wypada jej żołądź. Super robota.
 9. Pewnie chodzi Ci tu o równowagę z ta kiecką. W grecji długie kiecki były bardziej popularne, a chce przecież jednoznacznie określić uniwersum. Będzie jeszcze ogon, który powinien zrównoważyć całość, a przy okazji mam ochotę pobawić się z materiałem.
 10. chyba nie zgadzam się z tą teorią:
 11. rozrysuj sobie perspektywe tych wiszacych domków jako walce idące od ziemi. Trochę się przychylają, a to grozi upadkiem całego kompleksu :P. kolorki ok. Pozbądź sie tych dwóch plam w rogach, zastąp to krzakami, pagórkiem z wystającymi korzeniami na całej powierzchni.
 12. O nie! Ja tego tak nie zostawię. Mieliście siedzieć w swoich kwadratowych norkach jak zawsze i olać tsp :P
 13. Joseph Sheppard - Anatomy: a complete guidefor artists załatw sobie tego ebooka. Są fajnie rozrysowane partie mięśni.
 14. Różnicuj faktury. Zmieniaj pędzle i poszukaj miękkich przejść. Będzie super :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy