Skocz do zawartości

salon samochodowy


voyas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolejna praca, tym razem wizualizacje do pracy inzynierskiej(nie mojej)-Salon samochodowy w Łodzi. Wszelkie uwagi mile widziane oczywiście poza samą architekturą bo tego nie projektowałem.

Sofcik 3dmax-vray-PS

Pozdrawiam

 

render_5postpro.jpg

render_4a.jpg

render3a_postpro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Renderki fajne. Natomiast jeśli chodzi o sam projekt to moim zdaniem - za mało maserati w maserati!:) Czerwone panele jak najbardziej pasują do stylu tej marki, ale reszta jest zbyt banalna. Równie dobrze można by wrzucić na maszt logo Fiata i też byłoby dobrze. Zachód słońca odbijający się w witrynach super. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny render. Ja mam parę subiektywnych uwag :

1. Pasy na przejściu dla pieszych nie wyglądają jak malowane, odnoszę wrażenie, że się unoszą w pewnym monecie lub po prostu są za grube

2. Krawężniki przy trawnikach są za wysokie lub ewentualnie poziom trawnika podniósłbym i zrównał z poziomem krawędzi krawężnika.

3. Poszalał bym trochę z trawnikiem, myślę że ożywił by trochę ujęcie. Może coś w postprodukcji wkleić z jakiegoś zdjęcia. Sam disp wygląda nudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trawnik...troszkę płasko..zieleń zawsze dobrze robi wizkom..masz go troszkę..możesz podziałać, zróżnicować trawkę

bump na ścianie ...wygląda jak by za bardzo zblurowany był..zejdź z blura na materiale w mapie

w tle domki są zbyt kolorowe...wpadają w fiolet..staja się konkurencja dla pierwszego planu.

budynek jest jakoś oświetlony w nocy..przydał by się detal :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wielkie dzięki za uwagi. Co do domków w tle to cóż ja poradzę że one tam takie są(w tej konkretnej lokalizacji dla tego dyplomu) Jedyne co mogłem to może je trochę zgasić w PS. Na rzeźbienie w trawniku przyznam szczerze brakło czasu(całość robiłem 3 dni po pracy, a nie jestem jakim wymiataczem)faktycznie coś by się przydało na przedpolu... Niestety wklejki z poziomu PS-a odpadły bo nie potrafię sobie póki co poradzić z naturalnością wklejanych obiektów, mam problemy ze zgodnością światła a nie chciałem komuś zpierniczyc dyplomu wiec zostało zachowawczo i troche pusto ... Pasy niestety troche fruwają...;) A co do architektury...coż tak jak pisałem nie projektowałem

Cieszę sie natomiast że ogólne wrażenie jest pozytywne

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niestety nie mój wymysł z tymi budynkami w tle...foty zreszta pochodza z map googla (spacer po mapie) takze ich rozdziałka pozostawia wiele do życzenia. Wiem że byłoby lepiej jakby stało tam coś przyjemniejszego dla oka...no ale cóż. Wiarygodność i jeszcze raz wiarygodność, hehehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności