Jump to content

Recommended Posts

Studio Human Ark jest jednym z najnowocześniejszych studiów animacji komputerowej w Polsce. Bardzo poważnie traktujemy zarówno kwestie artystyczne jak i techniczne naszych filmów, czego dowodem jest zarówno wielokrotnie nagradzana Świteź jak i dziesiątki dobrych reklam, które zrealizowaliśmy - ze znaną serią Serce i Rozum na czele. W studio pracują na stałe reżyserzy animacji i kierownicy techniczni o wysokich kalifikacjach. Jesteśmy doskonałym miejscem pracy i nauki dla ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z kinem i animacją.

 

Studio od swojego powstania pracuje w środowisku Linux. Stale rozwijamy naszą technologię, w którym obecne są wszystkie klasyczne narzędzia 3d, takie jak 3dsMax, Softimage, Maya, Houdini, Nuke.

 

Poszukujemy kierownika technicznego odpowiedzialnego za rendering. Naszym głównym narzędziem pracy jest Mantra. Od idealnego kandydata oczekujemy przede wszystkim znajomości i doświadczeń przy produkcji wysokiej jakości animacji (niekoniecznie w Houdinim, ale koniecznie na poziomie zaawansowanym). Doświadczenie w renderowaniu wysokiej jakości fotorealistycznych obrazów w innych rendererach (VRay, mental ray, 3delight, RenderMan) będzie dodatkowym atutem.

Umiejętność improwizacji technicznej na temat gry światłocienia i kolorów powierzchni zaobserwowanych w naturze będzie główną umiejętnością poddaną naszej uwadze przy rozpatrywaniu kandydatury na to stanowisko.

 

Jeśli planowałeś spędzić najbliższe lata na pracy i podnoszeniu swoich kalifikacji przy pracy w profesjonalnej produkcji filmowej, interesuje Cię technologia i proces powstawania animacji cyfrowej, poszukujesz stabilnego miejsca pracy i ambitnych projektów, Human Ark jest miejscem dla Ciebie. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego na [email protected].

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy