Jump to content

Pojazd3d : Audi TT

jacek1983
 Share

Recommended Posts

[ATTACH=CONFIG]89914[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89915[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89916[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89917[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89918[/ATTACH]

Witam wszystkich,

Jestem nowym użytkownikiem max3d.pl. To mój pierwszy post i chciałem poddać waszej ocenie mój pierwszy model samochodu. Proszę o konstruktywne opinie.

Całość zrobiona w Blenderze i wyrenderowane za pomocą renderera cycles. Jedynie ostatnia grafika, gdzie auto jest wpasowane w zdjęcie parkingu zostało muśnięte postprodukcja w photoshopie.

Nie widać tego dokładnie, ale o ile mnie oko nie myli to sam grill - tzn jego geometria wydaje się prosta i nie chwyta odbić. Może nie użyleś Bevela na krawędziach? Nawet jeśli użyłeś materiału który nie odbija światła to i tak dla wydobycia bryły warto nadać tej maskownicy przestrzeni.

Bevel+methood.PNG

Poniżej front audi dla porównania.

AUDI%20TT%2007%2032%20800.jpg

Zdecydowanie lepiej. Coś jeszcze nie gra na łączeniu przedniego nadkola z resztą karoserii. Linia karoserii powinna iść zdaje się nieco wyżej...( mam na myśli odstęp od maski na samym szczycie przedniego nadkola )

Jeszcze jedno, patrząc na bok pojazdu i odbicia na lakierze... Tylne nadkole i drzwi sprawiają wrażenie jakby miały nadany nieco inny materiał względem przedniego nadkola i maski silnika - może to kwestia materiału , lub normali