Skocz do zawartości

Pojazd3d : Audi TT


jacek1983

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]89914[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89915[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89916[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89917[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]89918[/ATTACH]

 

Witam wszystkich,

 

Jestem nowym użytkownikiem max3d.pl. To mój pierwszy post i chciałem poddać waszej ocenie mój pierwszy model samochodu. Proszę o konstruktywne opinie.

 

Całość zrobiona w Blenderze i wyrenderowane za pomocą renderera cycles. Jedynie ostatnia grafika, gdzie auto jest wpasowane w zdjęcie parkingu zostało muśnięte postprodukcja w photoshopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie widać tego dokładnie, ale o ile mnie oko nie myli to sam grill - tzn jego geometria wydaje się prosta i nie chwyta odbić. Może nie użyleś Bevela na krawędziach? Nawet jeśli użyłeś materiału który nie odbija światła to i tak dla wydobycia bryły warto nadać tej maskownicy przestrzeni.

 

Bevel+methood.PNG

 

Poniżej front audi dla porównania.

 

AUDI%20TT%2007%2032%20800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej. Coś jeszcze nie gra na łączeniu przedniego nadkola z resztą karoserii. Linia karoserii powinna iść zdaje się nieco wyżej...( mam na myśli odstęp od maski na samym szczycie przedniego nadkola )

 

Jeszcze jedno, patrząc na bok pojazdu i odbicia na lakierze... Tylne nadkole i drzwi sprawiają wrażenie jakby miały nadany nieco inny materiał względem przedniego nadkola i maski silnika - może to kwestia materiału , lub normali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności