Jump to content

FINAŁ - [Artbuzz Challenge] Grzegorz B./zerocool-wolomin


Recommended Posts

Idea: Kompaktowa i maksymalnie inspirująca przestrzeń robocza pracowników różnych szczebli CORNEA.

Skalowalność: Przestrzeń robocza, której przeznaczenie zmienia się w zależności od zajmowanego stanowiska. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w klimatyzację, ochronne szklane ściany (z możliwością złożenia), drzwi z wytrzymalych włókien szklanych, wygodne elektryczne fotele, touch-desk, fotochromowy dach, wi-fi, lodówkę, oraz WC.

 

Wszystkie pomieszczenia znajdują się w dużym kompleksie CORNEA's (z ang. Rogówka, którą pomieszczenia przypominają). Rozmieszczenie przypomina trochę opakowanie Toffifee i działa na podobnej zasadzie - można każde pomieszczenie przetransportować w dowolne miejsce o ile stanowisko na to pozwala. Tak więc kadra kierownicza może pracować zdalnie z dowolnego miejsca.

 

Dlaczego CORNEA jest fajna ?

Każdy ma swoją przestrzeń, pomimo tego, że pracuje się w zespole. Kompleks pozwala na współpracę teamów, spotkania, burze mózgów, ale jednocześnie pozwala skupić się na swojej pracy bez "oddechu szefa na plecach". Zamknięte drzwi to całkowita prywatność (zasłonięcie panoramicznej szyby). Połączenie Wi_fi z każdym z obiektów zapewnia szybką komunikację. CORNEA jest motywująca, ponieważ awans oznacza jej mobilność i dodatkową swobodę. Możemy zostać przetransportowani w CORNEI nad wodospad Niagara, aby pracować nad reklamą proszków do prania, a następnie wrócić na spotkanie członków zarządu będąc świeżo opalonym.

 

A teraz trochę szkiców:

 

artbuzz-01.jpg

 

artbuzz-02.jpg

 

artbuzz-03.jpg

 

artbuzz-04.jpg

 

Niebawem cd...

 

[ATTACH=CONFIG]90253[/ATTACH]

Edited by zerocool-wolomin
Dodałem final
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy