Skocz do zawartości

Lorilay

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz w życiu biorę się za zwierzątko czteronożne.

To co poniżej to jakaś godzinka pracy, na podstawie widoku z boku wrzuconego w maxa i referencji z gugli.

Proszę o uwagi, szczególnie jeśli chodzi o siatkę :)

taki jest jeszcze nie do końca proporcjonalny z każdej strony, ale mam nadzieję, że uda mi się go ogarnąć.

 

patataj1_zps9dfbdf81.jpg

patataj1_MS_zps4f2592e6.jpg

Edytowane przez Lorilay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dość uproszczony ale z grubsza spoko, przeszkadza mi obłość zadu widzianego z tyłu

On ma być potem animowany? Bo jeśli tak, to siatka na łopatce i na zadzie powinna układać się w takie okręgi

34qs036.jpg

I robisz inset (w maxie), żeby mieć więcej geometrii wewnątrz tych okręgów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak pies. Znam się na koniach, więc mogę ci się przyczepiać w nieskończoność ;) Niektóre konie mają wklęsły zarys linii czoło-nos, ale zrób mu prostą kość nosową - tak ma więcej koni i wtedy mniej będzie wyglądał jak pies. Pysk, czyli końcówka głowy powinna być większa, a nie taki mrówkojad. Ganasze podsunęłabym wyżej, wtedy głowa się zmniejszy. Przednie nogi są wygięte łukowato w tył, od łopatki do stawu pęcinowego powinien być pion. Masz słabo zaznaczone stawy: pęcinowy, nadgarstkowy, skokowy. Zupełnie brakuje zaznaczonego łokcia i kolana oraz mięśni przedramienia i podudzia. Zad za wcześnie się zaczyna (chodzi o linię grzbietu - za wcześnie się unosi tworząc zad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności