Jump to content

DrRambo

Members
 • Posts

  395
 • Joined

 • Last visited

DrRambo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

177

Reputation

 1. Ty jesteś poważny człowieku? :d masakara jakaś, mega!
 2. Technicznie wszystko jest bardzo ładne. Mnie razi tylko pozycja zegarka. Jakoś tak nienaturalnie odbieram to, że jest tak przechylony. nawet sprawdziłem to i jakbym nie ustawił to mój leży tak, że pasek jest równolegle. Jednak to nie zmienia faktu, że jest bardzo estetycznie i ładnie.
 3. Za dużo ziarna i kanapa wygląda źle. Głównie elementy ze skóry/skaju.
 4. Szwy na meblach, zagniecenia, nierówności, trochę brudu, ale nie za dużo. Dodatkowe przedmioty, jakaś lampa, albo kwiat gdzieś. Może dywanik. Listwa podłogowa etc. P.S. trochę grube to szkło i możesz je ponieść o jakiś 1mm, żeby nie wyglądało jak spójna całość
 5. Coraz lepiej, światła dużo pomogły też.
 6. Bez materiałów wyglądał lepiej. Zamiast czerwonego na drzwiach sprawdź jak żółty będzie wyglądał, moim zdaniem dużo pomoże. Z podłogi wyrzuciłbym jasne kolory, zrobił ciemniej.
 7. In both cases it floats a bit. However, nice car, good model and great renders.
 8. dlaczego śruby nie są zespolone z całością?!!?! joke, mega ładny kawałek żelastwa
 9. Na dole jest gwint, a Ty chyba zrobiłeś dookoła wcięcia. Korpus (nakrętka) ma ostrzejsze krawędzie i większe szlifowania. Ta część nad nią jest bardziej wypukła. "Bariery upływu prądu" ta górna część powinna się schodzić do środka. Pod nimi nie powinien być prosty walec tylko obły. Ta góra wygląda trochę jakby się "nażarła pączków" :D
 10. Oglądam z ciekawości Twój temat bo ciekawe rozmowy się tu toczą (nie dla modeli, a to chyba nie o to chodzi?). Miałem się już nie udzielać bo trudno udzielić Ci pomocy, ale nie wytrzymałem :P Zaprzeczasz, że nie jesteś niedbaluchem i nie widzisz niedokładności lub różnic do refek. Nikt Ci nie uwierzy kiedy wrzucasz byle jaką oponę i mówisz, że tak już zostanie bo nie chce Ci się robić kolejny raz. I upierasz się na ten bieżnik jako oddzielny obiekt. Takie samo podejście masz do całego modelu i to widać. Początkującego oszukasz, ale nie oszukasz osób doświadczonych (na tym forum siedzą ludzie, którzy żyją z modelowania), a nawet zwykłych takich jak ja, które czasem coś dla siebie wykonają. Zgadzam się, że powinieneś zacząć od czegoś prostszego. Nie dlatego, że nic nie potrafisz, ale dlatego, że łatwiej jest odwzorować w 100% prosty kształt, a to u Ciebie głównie kuleje. Jeżeli tak lubisz samochody to zrób fajną kierownicę albo felgę z oponą, albo nawet jakąś turbosprężarkę (trudniejsze, ale fajne). Pozdro.
 11. bieżnik całkiem spoko, ale odstaje od reszty opony
 12. Cień pod autem większy i nie wiem dlaczego nie oświetlasz go z przodu tylko z tyłu. Opona do wywalenia. W internecie jest tak dużo tutoriali do kół, że staje się to tak proste, że prościej się nie da.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy