Jump to content

Shrek21

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Shrek21

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Pruszków
 1. Pora na detal, dziś zacząłem od magazynów.
 2. Kolejna porcja zmian :) poprawione materiały, oświetlenie i dodałem kilka elementów :)
 3. Kolejna aktualizacja, poprawione textury i materiały. Drobne zmiany w świetle. W kolejnych renderach nowe elementy wystroju.
 4. Trochę posiedziałem nad materiałami i ustawieniami renderu :) Podmieniłem kolory tak jak sugerowaliście, render ma 70 przejść. Co można by jeszcze zmienić i poprawić aby scena nabrała większego realizmu?
 5. Pierwszy render po zmianie silnika na Coron'e.
 6. Pierwsze rendery prawie gotowego pokoju. Renderer Mental Ray.
 7. Cześć, Zacząłem budowę swojego pierwszego pokoju w 3ds max.
 8. Cześć wszystkim, chciałbym podzielić się z wami moimi wypocinami :P Po dłuższej przerwie powróciłem do 3Ds Maxa i będę się starał w miarę możliwości wstawiać nowe projekty. Komentarze mile widziane, krytyka, sugestie podpowiedzi. Zapraszam do oglądania. [ATTACH=CONFIG]103632[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103634[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103635[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103636[/ATTACH]
 9. Na razie mam tylko taki spis, może coś podpowie. IRAY 0.7 Error: not enough memory on devices 0, not using this device for rendering IRAY 0.7 Error: CUDA device 0 failed during frame buffer allocation, de-activating it IRAY 0.7 warn: ignoring unsupported lens shader type "max_base_GBuffer_lens"
 10. Witam, Mam problem z renderowaniem poprzez IRAY'a. Otóż kiedy mam już gotowy obiekt i chcę go wyrenderować przy wyżej wymienionego silnika pojawiają się błędy w konsoli. I tu się zaczyna moje pytanie czy ktoś miał podobny problem?? Jeśli tak to proszę o pomoc. Postaram się pod koniec dnia umieścić kopię wpisów z konsoli.
 11. Wielkie dzięki za odpowiedzi i pomoc. To teraz czas na naukę... :D Pozdrawiam wszystkich
 12. Czy jest sens robić OC procka czy jak już przyjdzie co do czego będę wystarczająco obcykany w sofcie i tworzeniu obiektów poprostu kupić nowego kompa z i7 chyba że będzie coś lepszego do tej pory??
 13. Czy grzeje się strasznie przy renderach?? I czy zmieniałeś może oryginalne chłodzenie intela na coś mocniejszego?? A jeśli tak to na jakie??
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy