Jump to content

Taka mała animacja na konkurs architektoniczny z 2012 roku


Hris
 Share

Recommended Posts

Witam!

Bardzo rzadko robię animację, nawet takie gdzie tylko kamera śmiga po płaskich ścianach (w pracy u mnie nikt tego nie potrzebuje).

Ale że anima powstała, i oprócz modeli samochodów i nieba wszystko moje (model, muzyka,tekstury, rośliny itp.itd) oraz pomysł na pokazanie budynku też udało mi się przeforsować (a tak szczerze, po prostu nikt inny nie miał pomysłu więc mój się ostał...taka prawda, pewnie można było go lepiej pokazać). Czas renderowania - około 120 godzin na takich dwóch kompach (800x600):

2 x xeon 5650, 12 GB RAM, Quadro 4000. Jedna klatka to około 2.5 do 3 minut.

NIe robiłem tego prawie wogóle na warstwach (miałem tylko Z-Depth, Specular i Reflection żeby podbić w afterze odbicia i zrobić DOF). Konkurs w firmie był robiony około 2 miesięcy , a intensywnie 2 tygodnie przed terminem. Z czego ten ostatni tydzień był dla mnie żeby zrobić TE FINALNE rendery (a nie kolejne wersje kawałków fasad czy testy elewacji widzianej z podwórka itp.itd), animacje, plansze, elewacje itp.itd.

To chyba tyle. Można się pastwić, pokazywać palcem, wytykać, chrząkać, pomrukiwać z niezadowolenia oraz okazywać też jakieś pozytywne emocje:)

 

berlin201202wizkaglowna.th.jpg

 

Pozdrawiam

Krzysztof Czerwiński

Edited by Hris
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy