Skocz do zawartości

Taka mała animacja na konkurs architektoniczny z 2012 roku


Hris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo rzadko robię animację, nawet takie gdzie tylko kamera śmiga po płaskich ścianach (w pracy u mnie nikt tego nie potrzebuje).

Ale że anima powstała, i oprócz modeli samochodów i nieba wszystko moje (model, muzyka,tekstury, rośliny itp.itd) oraz pomysł na pokazanie budynku też udało mi się przeforsować (a tak szczerze, po prostu nikt inny nie miał pomysłu więc mój się ostał...taka prawda, pewnie można było go lepiej pokazać). Czas renderowania - około 120 godzin na takich dwóch kompach (800x600):

2 x xeon 5650, 12 GB RAM, Quadro 4000. Jedna klatka to około 2.5 do 3 minut.

NIe robiłem tego prawie wogóle na warstwach (miałem tylko Z-Depth, Specular i Reflection żeby podbić w afterze odbicia i zrobić DOF). Konkurs w firmie był robiony około 2 miesięcy , a intensywnie 2 tygodnie przed terminem. Z czego ten ostatni tydzień był dla mnie żeby zrobić TE FINALNE rendery (a nie kolejne wersje kawałków fasad czy testy elewacji widzianej z podwórka itp.itd), animacje, plansze, elewacje itp.itd.

To chyba tyle. Można się pastwić, pokazywać palcem, wytykać, chrząkać, pomrukiwać z niezadowolenia oraz okazywać też jakieś pozytywne emocje:)

 

berlin201202wizkaglowna.th.jpg

 

Pozdrawiam

Krzysztof Czerwiński

Edytowane przez Hris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Days

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności