Skocz do zawartości

Renderowanie animacji


Zernat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałem ostatnio po internecie jakiegoś tutoriala odnośnie renderowania animacji, znalazłem jakieś 2 - 3, podsumowaniem tych tutków był ten filmik:

 

 

Zrobiłem wszystko jak w nim było, ustawiłem te prepassy i tak dalej, jednak efekt jest raczej marny, sposób ten miał usunąć możliwe migotania a u mnie on je stworzył, i prędkość renderowania też nie przyśpieszyła specjalnie w porównaniu do "normalnego" renderowania.

 

Czy ten tutorial opisuje dobry sposób na renderowanie animacji w VRay'u i ja coś tam poplątałem, czy może są lepsze/szybsze/wydajniejsze ?

 

Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pozwolę sobie odświeżyć temat i sprecyzować moje pytanie :P

 

Słyszałem, że renderowanie animacji przebiega inaczej niż w przypadku zwykłego pojedynczego shota. Z tego co się orientuję, aby przyspieszyć renderowanie i aby uniknąć artefaktów (błędów) stosuje się jakieś konkretne tryby bądź pass'y bądź ustawienia.

 

Czy może ktoś z was mógłby mi to troszkę naświetlić ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest "to". Znalazłem ten poradnik, jest on trochę podobny do tego który podałem w pierwszym linku, chciałem się po prostu upewnić czy renderowanie animacji faktycznie na czymś takim polega bo nie byłem zadowolony z efektów.

 

No nic, ale skoro to faktycznie tak ma wyglądać, to po prostu będę musiał jeszcze powalczyć, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności