Jump to content

Recommended Posts

Poprzedni projekt jakoś nie doszedł do skutku, po przez wielu trudności napotkanych na drodze i zabrałem się za nowe auto dokładniej Audi TT. Na razie udało mi się wymodelować bryłę i powycinać każdą część. Teraz zastanawiam się co dalej, jak zabrać się za światła i szyby. Dlatego teraz potrzebuje waszej pomocy, bo nigdy nie udało mi się tak długo pracować nad jednym modelem. Jakieś tutoriale odnośnie świateł lub szybkie porady?

 

A teraz pare screenów mojego Audi:

 

jrz.png

 

7o4.png

Edited by Cathulu
Link to comment
Share on other sites

A no jak by Ci to powiedzieć ,szyby po wycięciu trzeba zostawiać że tak powiem.Ty wyciąłeś otwory, a szyb się pewnie pozbyłeś ?

Trzeba było zrobić całą bryłę ,dać na to TS i wtedy jak wszystko jest ok zacząć wycinać :) Przy robieniu bryły dobrze jest też używać smoothing groups aby nie wszystko w czasie TS się zaokrąglało , przeważnie chodzi o jakieś krawędzie . Jest taki fajny tutorial , gość robi audi r8 i naprawdę po przerobieniu tego tutoriala wszystko stało się łatwiejsze ;) Przypomnij to może znajdę go jeszcze ;) Pozdro .

Link to comment
Share on other sites

Co dalej? hmm... ja bym sie wziął za poprawki, bo buda jest mocno pogieta i faluje. Nie ma sensu sie zabierać za lampy i inne szpeje jeśli karoseria jest krzywa, dołożysz sobie tylko roboty. Popraw karoserie a później działaj reszte.

Link to comment
Share on other sites

Na ostatniej stronie są party które nie działały a jak jest jeszcze jakiś problem to mogę gdzieś upnąć cały pliczek bo posiadam na dysku. A co do tutoriali to poszukaj w google albo youtube a napewno coś ciekawego znajdziesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy