Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni projekt jakoś nie doszedł do skutku, po przez wielu trudności napotkanych na drodze i zabrałem się za nowe auto dokładniej Audi TT. Na razie udało mi się wymodelować bryłę i powycinać każdą część. Teraz zastanawiam się co dalej, jak zabrać się za światła i szyby. Dlatego teraz potrzebuje waszej pomocy, bo nigdy nie udało mi się tak długo pracować nad jednym modelem. Jakieś tutoriale odnośnie świateł lub szybkie porady?

 

A teraz pare screenów mojego Audi:

 

jrz.png

 

7o4.png

Edytowane przez Cathulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A no jak by Ci to powiedzieć ,szyby po wycięciu trzeba zostawiać że tak powiem.Ty wyciąłeś otwory, a szyb się pewnie pozbyłeś ?

Trzeba było zrobić całą bryłę ,dać na to TS i wtedy jak wszystko jest ok zacząć wycinać :) Przy robieniu bryły dobrze jest też używać smoothing groups aby nie wszystko w czasie TS się zaokrąglało , przeważnie chodzi o jakieś krawędzie . Jest taki fajny tutorial , gość robi audi r8 i naprawdę po przerobieniu tego tutoriala wszystko stało się łatwiejsze ;) Przypomnij to może znajdę go jeszcze ;) Pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej? hmm... ja bym sie wziął za poprawki, bo buda jest mocno pogieta i faluje. Nie ma sensu sie zabierać za lampy i inne szpeje jeśli karoseria jest krzywa, dołożysz sobie tylko roboty. Popraw karoserie a później działaj reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej stronie są party które nie działały a jak jest jeszcze jakiś problem to mogę gdzieś upnąć cały pliczek bo posiadam na dysku. A co do tutoriali to poszukaj w google albo youtube a napewno coś ciekawego znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności