Skocz do zawartości

Objekt 3D: Felga MB Battles


Damx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

może wedłóg Ciebie model felgi jest skończony(chociaż mozna duzo poprawic), ale nie ma żadnych textur, dobrego oświetlenia, studja... nic. A do tego dałeś tak małe rendery że nie da się ocenic tego. Zobacz inne prace w tym dziale i pomysl czy twoja praca tu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wedłóg Ciebie model felgi jest skończony(chociaż mozna duzo poprawic), ale nie ma żadnych textur, dobrego oświetlenia, studja... nic. A do tego dałeś tak małe rendery że nie da się ocenic tego. Zobacz inne prace w tym dziale i pomysl czy twoja praca tu pasuje.

 

Zgodzę się z tobą, lecz po co mam wstawiać prace do WIP'u, skoro nie mam zamiaru w niej już nic poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, po co wrzuciłeś tą pracę. Jeśli po to, po co forum jest, tzn żeby zobaczyć komentarze i krytykę na temat pracy, i przyjąć na klatę wszystkie uwagi, to dokładnie to samo otrzymałbyś wrzucając felgę do działu WIP. Nikt tam od Ciebie nie wymaga, żebyś tą pracę skończył a przynajmniej będzie bardziej pasowała. Robienie felgi to dla wielu osób chwila więc jeśli chcesz się uczyć to jestem pewien, że niejeden ciekawy komentarz kolegów po fachu mógłby Ci dać do myślenia i kolejna albo któraś z kolei felga faktycznie nadawałaby się do wrzucenia do Finished. Korzystaj z tego forum jako dobrej pomocy naukowej. Póki co wrzuciłeś pracę dość słabą (czyli wg opinii forumowiczów nieskończoną) do działu gdzie trafiają na prawdę porządne rzeczy. Żeby zobaczyć w komentarzach ochy i achy trzeba się naprawdę napracować :) a Twojej feldze jeszcze wiele brakuje. Trochę pokory i cierpliwości a na pewno będzie ok. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności