Skocz do zawartości

POJAZD 3D : Lamborghini Miura


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Znowu zachcialo mi sie zrobic jakies auto. Padło na Lamborghini Miura .... nawet ładny i fajnie sie otwiera klapa silnika i czesc przednia. Mam zamiar zrobic nie tylko karoserie i wsadzic w to koła, ale caly szkielet samochodu, ładcznie z silnikiem oczywiscie, zawieszeniem jakimś tam i innymi elementami ktore wypatrze na fotkach :) Narazie zrobilem tyle ... robie to od wczoraj, ale juz mi sie odechcialo, wiec nie wiem kiedy cos wrzuce. Moze jutro :] Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość AcidBoyXL

ja mam jeszcze zastrzezenia drobne co do okolic swiatel, masta w ich obrebie wydaje sie byc plaska a chyba powinna isc rownym lukiem... skoro juz poprawiasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odblasków na nadkolach, to powstały one z powodu "zawiniecia" błotników na koncach. Tak jest na fotkach i w blueprontach, wiec tak to zrobilem :] Teraz przebudowywuje przedni wlot bo go totalnie skopałem. Wyszedł mi strasznie duzy, a na fotkach jest malutki, wiec to poprawiam. Hehe .. a co do modelowania to wydaje mi sie, ze lepiej dazyc do tego zeby model przypominal oryginal ... a refleksy jakie wyjda takie wyjda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

migacze ok, ale chyba zrobisz jakas swoja bump teksturke :) no i te zarowki moim zdaniem niepotrzebne swiecace, bo zle swieca..

michas - swiatla sa wystawiane jak w starym porsche dlatego swieca teraz do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

proponuje narysowac wlasnego bumpa, mozesz zmapowac zwyklym uvw map - plane map , obracasz troche gizmo albo unwrapem, potem texporterem do teksturki i samemu narysowac, efekt lepszy i nie widac ze to mapa czeker, mozesz wtedy nawet mape diffuse zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochydnie male te rendery... do tego za mocno kompresujesz te jpg'i albo parametry renderingu ustawiasz za niskie... wszystkie jest jakies.. brudne.. i nie mile dla oka.. ciezko to oceniac...

 

btw. widac masz mozliwosci dolaczyc do czolowki forumowej w robieniu autek.. ale poraz kolejny wyglada to jakby Ci sie spieszylo strasznie.. sztuka dla sztuki.... a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe są pozornie :] Przyciąłem w tym wypadku troche gory i dołu, no bo po co mam zajmowac miejsce białym tłem. Co do jakosci no to nie wiem ... zawsze renderuje z ustawieniami AA (Brazil) 1 i 1, jezeli ktos wie o co chodzi. Co do kompresji to moze faktycznie czasami żle ją ustawiam. A czy mi sie spieszy .... hmmm a po czym tak sądzisz ? :) Moze faktycznie robie to szybko, ale to nie jest sztuczny pośpiech. Ja zawsze wszystko robie szybko :] Akurat mam wene i codziennie cos tam dorobie, ale np. ferrari robilem ponad pół roku :/ i szczerze mowiac nie przylozylem sie do niego na maxa. Za to ten model staram sie robic dokładniej i napewno w teraźniejszej fazie jest lepiej wykonany niz np. Ferrari ..... to juz do Mini Morrisa sie bardziej przylozylem niz do Ferrari :p Ale sie rozpisałem .... a co myslicie o tych felgach ?? Bede poprawial jeszcze srodki tych felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC, co do ustawienia w brazilu to Ci nie podpowiem bo nie uzywam, ale od razu wiedzialem ze wlasnie tego renderera uzywasz.. to widac, stad wiec te "brudy" na screenach :P...

 

co do samych renderow, to pokazuj wiecej szczegolow... nie kladz narazie tesz lakieru, bo w tren sposob umykaja bledy na powierzchni karoserii...

 

apropos jeszcze wygladzania krawedzi.. zdecydowanie za male..

 

felgi jak od matchboxa :P... daj zooooma na nie, to ocenimy

 

a co do pospiechu, to powidzialem tak przez te rendery... ta niechlujnosc... ech... no ale tempa rzeczywistego to Ci nie narzucam... :P

 

powodzenia i czekamy na wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozmawialiśmy o tym na gg ale takie koła nijak nie pasują do tego auta. Opony grubsze, zawieszenie wyżej. Taki urok starych aut, że nie przypominają w niczym tych współczesnych. Przez takie rozwiązanie wszystkie proporcje i design auta lecą na twarz. Takie jest moje zdanie.

Napisałeś że każdemu podoba się co innego. Ok. Jak chcesz.

Jak by co to ostrzegałem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnet : Co do lakieru to ja chce dawac z lakierem :] Ale zrobie pozniej rendera bez. Wieksza felge tez wrzuce.

 

Batou : Ja wiem Batou ... po cześci masz racje. Ale narazie zostawie go z tymi felgami albo najlepiej to wogole narazie wywale felgii.

 

Sikham : Tu masz http://www.custom-wheels-car-rims.com/CarSearchModule.cfm?startreturn=11&MaxReturn=10&StartPage=1&CarMakes=BMW&Model=0&year=0&Search=&Sortby=ListPrice&Category2=All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co widzieliscie wczesniej to nic .... teraz zamieszczam SUPER MEGA WYPASIONE Felgii ! :) Zobaczcie to :] Mi sie super podoba ... wiem ze sa przesadzone, ale co tam ... Aha, jeszcze opony zrobiłem. Wreszcie. Tak pozatym to mi teraz nowego forda GT przypomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności