Skocz do zawartości

Joyce


Joyce

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zakładam temat który ma mnie zmotywować do pracy nad rysunkiem, ale też który, mam nadzieje, dostarczy mi wiele konstruktywnej krytyki z Waszej strony :)

Słówko o mnie.. Nie zajmuję się sztuką profesjonalnie, ale w przyszłości kto wie :) Rysowanie od dziecka było moim hobby, później mocno zaniedbanym. W tym roku rozpoczynam kurs rysunku i malarstwa i liczę na szybki progres.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

I żeby nie było pusto w pierwszym poście - dwa oka :)

 

yhae.jpg

Edytowane przez Joyce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od razu lepiej, staraj się takie elementy jak oko, czy cokolwiek innego analizować pod kątem prostych brył, tutaj gałka oczna będzie zachowywać się bardzo podobnie jak wyprofilowana kulka, która odbija światło, brakuje u ciebie podstaw- podeślij narysowane bryły w swoim wykonaniu, będziemy widzieć więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Trochę brył. Niektóre szybkie, innym poświęciłam trochę więcej czasu.

Proszę o krytykę :)

 

5atb.jpg

 

q8zx.jpg

 

Walec na drugim zdjęciu wygląda jak niewiadomoco ;D Jakieś rady dla utrzymania ostrości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się na Twoim miejscu narazie ostrością nie przejmował. Zacznij od samych podstaw , rysuj obiekty z natury a nie wyobraźni czy ze zdjęć. Rysowanie oczek itd wiele Cie nie nauczy raczej będziesz dreptał w miejscu. Ustaw sobie na stole czy gdzie tam wolisz pudełko najlepiej białe i je narysuj dokładnie tak jak je widzisz , nie spiesz sie niech Ci zejdzie na to nawet kilka godzin ale zrób to od początku do końca najlepiej. A jak skończysz to ustaw obiekt inaczej i narysuj go jeszcze raz itd itd.

 

tu masz świetną stronę http://ctrlpaint.com/library/ skup się na tematach - 2)Traditional Drawing

3) Drawing 2

 

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności