Jump to content

Joyce

Joyce
 Share

Recommended Posts

Cześć,

zakładam temat który ma mnie zmotywować do pracy nad rysunkiem, ale też który, mam nadzieje, dostarczy mi wiele konstruktywnej krytyki z Waszej strony :)

Słówko o mnie.. Nie zajmuję się sztuką profesjonalnie, ale w przyszłości kto wie :) Rysowanie od dziecka było moim hobby, później mocno zaniedbanym. W tym roku rozpoczynam kurs rysunku i malarstwa i liczę na szybki progres.

Pozdrawiam serdecznie.

I żeby nie było pusto w pierwszym poście - dwa oka :)

yhae.jpg

Edited by Joyce

Od razu lepiej, staraj się takie elementy jak oko, czy cokolwiek innego analizować pod kątem prostych brył, tutaj gałka oczna będzie zachowywać się bardzo podobnie jak wyprofilowana kulka, która odbija światło, brakuje u ciebie podstaw- podeślij narysowane bryły w swoim wykonaniu, będziemy widzieć więcej :)

ja bym się na Twoim miejscu narazie ostrością nie przejmował. Zacznij od samych podstaw , rysuj obiekty z natury a nie wyobraźni czy ze zdjęć. Rysowanie oczek itd wiele Cie nie nauczy raczej będziesz dreptał w miejscu. Ustaw sobie na stole czy gdzie tam wolisz pudełko najlepiej białe i je narysuj dokładnie tak jak je widzisz , nie spiesz sie niech Ci zejdzie na to nawet kilka godzin ale zrób to od początku do końca najlepiej. A jak skończysz to ustaw obiekt inaczej i narysuj go jeszcze raz itd itd.

tu masz świetną stronę http://ctrlpaint.com/library/ skup się na tematach - 2)Traditional Drawing

3) Drawing 2

powodzenia