Skocz do zawartości

Prace amatora.


Pikard

Rekomendowane odpowiedzi

Jako dziecko sporo malowałem, rysowałem, itd. Po skończeniu szkoły podstawowej właściwie zaprzestałem pracy z ołówkiem, farbami, kredkami aż do niedawna. Mam 41 lat wiec trochę czasu minęło :) Na moim biurku pojawił się tablet więc postanowiłem go wypróbować i wyskrobać małe co nieco. Efektem tych działań jest moja pierwsza od lat praca.

 

Jeżeli ktoś z was chciałby rzucić okiem i wskazać początkującemu co robi źle a co dobrze, byłbym wdzięczny. :)

 

taras.jpg

Edytowane przez Pikard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ahh kurcze muszę robić więcej krajobrazów! Jeżeli chodzi o overall design to jest super. Przestrzeń nie jest płaska bo masz przynajmniej dwa plany. Podobają mi się szczegóły w wodzie i drobne detale jak pływające glony czy pęknięcia w kamieniach. To dużo daje! Pamiętaj, że im coś jest dalej tym bardziej traci kolor i powinno być bardziej szare, zrobiłeś to z latarnią, stateczkowi w na pierwszej pracy też przydałoby się trochę szarości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracki zamieszczaj bezpośrednio na forum jak te dwie pierwsze - ludzie nie lubią latać po imageshackach itp.

Mam nadzieję że będziesz wytrwały bo będę do Ciebie często zaglądać. Ciekawe jak jest z rozwojem u osób w podobnym nam wieku (36 here) bo ja utknąłem i ani rusz =]

 

Co do prac - olej na razie wyobraźnię, nie maluj z głowy. Znajdź jakieś ciekawe wg. Ciebie foty w necie i po prostu je przemaluj.

Możesz też (o ile masz miejsce) namaziać jakąś martwą naturę z biurka albo coś co widzisz i dasz radę to przenieść na ekran monitora.

Nie rozjaśniaj kolorem białym i nie ściemniaj czarnym i na razie jak napisał kamesanin używaj twardych pędzli.

 

3 pracka już lepsza niż poprzednie.

 

pzdr i witamy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie :)

Chyba rzeczywiście muszę coś maznąć twardym pędzlem. Jak ja tego nie lubię... :/

W sumie masz rację, ciekawe jak radzą sobie inni (starszej generacji) rozpoczynający swoją przygodę z wirtualnym pędzlem.

 

P.s.

Apropos wstawiania od razu na forum, no właśnie jak? używałem wszystkich linków z imageshocka i żaden nie wstawia mi tak jak kiedyś. Może trzeba to robić inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności