Skocz do zawartości

Deep Paint lamerskie pytanko


podniemnem

Rekomendowane odpowiedzi

takie lamerskie pytanko...

1. sciagnolem sobie triala Deep Painta 2.1 ze strony producenta okazalo ze nie importuje on plikow Maxa a jedynie 3Ds i kilka innych... jest jakis plug lub jakas inna mozliwosc aby importowac pliki *.max?

2. gdy juz skoncze malowanie po obiekcie 3D jedyny sposobem aby skonczona prace przeniesc spowrotem do MAXa jest poprostu wgranie stworzonej przez Deep Paint bitmapy jako np. kanaku diffuse. ale z tego co wiem w Deep Paincie moge rysowac osobno np. tylko na kanale bump i jak wtedy przeniesc to do Maxa? w jaki sposob stworzone w Deep Paint bitmapy przeniesc do Maxa?

a!!! i jeszcze jedno deep paint podczas instalacji instaluje jakies pluginsy w MAXie i Photoszopie ale w tych programach nie moge ich odnalesc, gdzie mam szukac??

pozdr i z gory dzenks za odpowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wszystko jest w helpie ;P ale ze mam dobry humor to ladnie obrazkowo Ci to pokazalem (na ostatnim rysunku jest zaznaczony export z deep do PhotoShopa (moim zdaniem jest to lepsze rozwizanie - bo masz wieksze mozliwosci poprawy/obrobki) , nie aktywne jest umnie export do maxa bo robilem to na zwyklym importowanym pliku

 

nastepnym razem przeczytaj helpa

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności