Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Mam pewien problem z tym rendererem ,poniewaz nie wiem jak dostosowac parametry aby wszystko ladnie wygladalo ,razi mnie np. ziarnistosc obrazu ,czy jest mozliwy antialiasing? bo sa tylko tam opcje ktore bardzo rozmywaja obraz a mi nie oto chodzi ,jeszce jedno jak mi renderuje prace to np. dwie tekstury mam raytracing ta jedna renderuje z odbiciami a druga nie -dlaczego? prosze o pomoc ,lub ewentualnie krotki opis funkcji thx

  • Odpowiedzi 3
  • Wyświetleń 1,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Witam

 

 

ja również mam ten sam problem z Brazilem 1.0.3 Przede wszystkim dotyczy to braku antialiasingu co w efekcie powoduje iż obraz wyglada kiepsko. W ktorym miejscu można włączyć funkcję AA?

I czy w max 5.0 moża ustawić Brazila jako defoultowy renderer, czy za każdym razem trzeba wybierać go w meny Render (Current Renderer).

 

 

pozdrawiam

 

maff

Napisano

[ juz nie aktualne - prosze usunac moja odpowiedz ]

pozdr

 

[Edited on 14-3-2003 by MareG]

 

[Edited on 14-3-2003 by MareG]

Napisano

1. w Brazilu jest możliwy AA i kryje się w odpowiednim ustawieniu samplowania

2. krótki opis funkcj jest w instrukcji lub na stronie M@ATI\'ego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności