Skocz do zawartości

importowanie obiektów


dudson

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)

 

mam jakiś problem z importowaniem obiektów przez import/merge. Nie wczytują się zarówno te w Max'ie jak i w DWG. Jest tylko informacja o nie istniejącym pliku lub złej nazwie. Myslałam ze mam je może źle skopiowane ale to samo jest gdy próbuje wgrać przykładowy obiekt przesłany mi przez koleżanke w mailu. W oknie importowania nie mam podglądu ani na obiekty dwg, ani max'owskie. Przy przeglądaniu biblioteki niezależnie od Max'a mam podgląd tylko na dwg.. Resetowałam już oczywiście.. czy mam jakiś problem w ustawieniach?..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

może próbujesz importować z nowszej wersji maxa... albo plik jest uszkodzony, czasem z poczty nie zgrywa się dobrze, możesz sprawdzić ile ten plik zajmuje na dysku, albo otworzyć go normalnie, żeby sprawdzić czy nie jest uszkodzony

 

powiedz krok po kroku co robisz, będzie łatwiej rozpoznać problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

import>import>znajduje obiekt>zaznaczam>otwórz

lub przez import>merge>znajduje obiekt>zaznaczam>otworz

gdy wchodze przez import, pliki maxowskie są niedostpene, widze tylko dwg, w drugą strone na odwrót..a obiekty mam skopiowane z max'a 2011,a pracuje na '12..:) i faktycznie one same też się nie otwierają i nie wyświetla się podgląd..może źle skopiowałam plik, a zmylił mnie nieotwierający się też plik z emaila..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności