Skocz do zawartości

ksiazki o Maya konkretnie animacja


rasjanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow,

Jako ze jest to moj pierwszy post to moze sie przedstawie. Mam na imie Adrian, mam 19lat jestem w IV klasie technikum informatycznego, grafika "jaram sie" od dawna. Na zajeciach lyknalem jakies tam podstawy w blenderze, wymodelowalem samochod, wstawilbym ale siatka w masakrycznym stanie. Chcialbym zaczac uczyc sie Maya , mam nadzieje ze to forum pomoze mi w rozwijaniu tego co lubie.Mianowicie do rzeczy teraz.

 

Co myslicie o ksiazce "Maya 2011. Wprowadzenie" Widze ze jest tlumaczenie do tego, jak myslicie warto kupic ta ksiazke? Czy proponujecie moze uczyc sie podstaw z tutoriali? Ogolnie , zle wrazenie na mnie zrobila Maya, zainstalowalem patrze, o ... ile opcji. Troche zniechecilo do dalszego dzialania ale nie daje sie lubie sie uczyc.

Licze na odpowiedz.

 

pozdrawiam,

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Maya to potężny program i pewnie dlatego tyle opcji. Zreszta w reszcie programów 3d opcji Masz nie wiele mniej.

Jeśli chodzi o sama nauke, to wszystko zależy do jakiej wersji programu masz dostep. Jeśli masz dostep do najnowszej wersji to ta ksiazka, tak czy tak Ci się przyda...do podstaw modelingu, animacji, renderingu itd. Jak już zapoznasz się podstawami, to zabawa się dopiero zaczyna. Ja jak zawsze polecam helpa w programie i metode prob i bledow, to lepsze rozwiązanie niż tutoriale z gotowymi rozwiązaniami(często blednymi albo nieefektywnymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcialbys na dobre zacząć nauke i masz trochę kasy zaoszczędzonej to polecam http://www.digitaltutors.com/11/index.php.

Na początek(i nie tylko), to chyba jeden z najlepszych serwisow z tutkami.

Podstawy możesz zrobić sobie np. przerabiając tutoriale w helpie programu. A potem Twoja wyobraznia sama Cie poprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności