Skocz do zawartości

sceny2.5d: "chłopak z zapałkami" -zaktualizowano 1


boba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Znów kuleje wykonanie. Główki zapałek strasznie kanciaste. Wiem że nie o stronę techniczną tu chodzi, ale moim zdaniem pewien poziom wykonania musi być zachowany.

Pierwsza praca mnie nie przekonuje. Wydaje mi się po prostu mało ciekawa. Jestem wzrokowcem i trudno jest mi oceniać treść pracy jeśli nie przekonuje mnie ona od strony wizualnej.

Druga prezentuje się moim zdaniem ciekawiej. Myślę że nadawanie tytułu mija się tu z celem. Fajnie jak widz może sobie sam dopowiedzieć "historię".

Ciekawe pomysły ale przysiądź troszkę nad ich dopieszczaniem. Fajniejsze światło i kolory znacznie uatrakcyjniły by ich odbiór.

 

Ps. Te dziwne eksperymenty z perspektywą w pierwszym obrazku są ... fajne, ale zbyt przypadkowe. Nie wiem jaki był cel ich umieszczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 slownie jedna odpowiedz !! jestem zszokowany ?? nikogo to nie zaciekawilo??/ tylko Batou na Ciebie mozna liczyc wna tym forum ?? nikt nie chcila powiedzec nawet dlaczego jego zdaniem jest takie kiepskie ??? zalamujecie mnie ;)

 

no a serio... co do wykonania .... no moglem lepiej, ale coz w goracej wodzie kapany jestem,

batou: co do perspektywy to po to ja taka zrobilem zeby bylo bardziej dramatycznie... a co do kolorow.... no racja.... jka mi sie uda wrzucic kolejne obrazki z tej serii to beda juz z inna kolorystyka... te sa jkaby na "rozgrzewke"

pozdr, (przed)szkolny miki (boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza praca zupełnie na NIE! Kolory - tragedia i co się stało tym ludzikom - to jakaś kompresja czy co?

Druga znacznie lepsza! Pomijając modeling zapałek jest w niej coś ciekawego, co daje do zastanowienia. Górny fade w zasadzie by się prosił do białego, chociaż ta czerń potęguje wrażenie tej wielkiej "kupy spraw" ciążącej nad tkwiącym w bezsilności człowieczkiem - wybitnie kojaży mi się to z petentem załatwiającym (próbującym załatwić) coś w naszych wspaniałych instytucjach!!!

a jeśli już stworzyłem sobie własną interpretację - to znaczy że mi się podoba! :)

No i przypomina Twoje dynamiczne scenki z rurkami CO - tak trzymać!

Pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności