Skocz do zawartości

Pojazd3d : Lamborghini Gallardo mk1


JLz1

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

 

ostatni raz logowałem się tu kilka lat temu :) do rzeczy, zawsze chciałem zrobić cgi z samochodem ,ale jakoś nigdy nie zabrałem się za 3d i pewnie już nie zabiorę. za to namówiłem kumpla, który się tym zajmuje żeby wymodelował samochód. wszystko, co na razie mogę pokazać powstało od podstaw. kolega po raz pierwszy modelował i renderował tak skomplikowany obiekt. ja podjąłem się przygotowania środowiska i ostatecznej obróbki w 2d. nie wiem czy dla was, fachowców to jest norma, ale cieszę się że udało się wyprodukować sferę do odbić na samochodzie bez profesjonalnego sprzętu, rybich oczu itp (nikon d90 + sigma 10-20). efekt może nie jest powalający, ale jak na pierwszy raz myślę, że nie jest źle. nie tylko udało się doprowadzić to do skutku a myślę że da się nawet oglądać? pokazuję tylko przód i liczę na konstruktywną krytykę :) inne ujęcia też będą

 

tak więc:

model + render: Krzysztof Michalski

środowisko + pp: Piotr Błaszkiewicz

 

8jsc.jpg

 

 

7pso.jpg

 

ksgb.jpg

 

zn6p.jpg

 

full-size: http://img541.imageshack.us/img541/1494/3lzr.jpg

Edytowane przez JLz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

NIe znam się na 3D samochodach, bo sam robiłem 2 tylko w życiu, i to jeszcze nie musiałem robić całej karoserii tylko przód i boki.

Ale dla mnie to co widzę w siatce (wireframe) jest akceptowalne i dobre. Gdzieś ta z tyło obok nadkola widzę jakieś zawirowanie w siatce, ale to tylko czepianie się z mojej strony bo render wyszedł przepięknie - i studio, i environment! Bardzo podoba mi się wklejeni tej fury w zdjęcie:)

Lakier żółty także mi się bardzo,bardzo podoba:)

Ode mnie 5 gwiazdek i oklaski:)

Pozdrawia, i proszę o więcej renderów w przyszłości jak znajdziecie czas chłopaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności