Skocz do zawartości

Zmiana tabletu


No]2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w obecnej chwili posiadam tablet wacoma bamboo pen&touch FUN (CTH-461) w wersji S. Pierwszy tablet więc bez wodotrysków. Zastanawiam się nad zmianą na coś bardziej przydatnego. Tabletu używam w 90% w Zbrushu, czasem coś podmaluje w photoshopie. Fundusze jakie posiadam to powiedzmy około 1200 zł. Kwestia tego czy w przypadku moich preferencji jest potrzeba wydawania całej kwoty ? Jako, że w temacie kompletnie nie siedzę to proszę o radę. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zazwyczaj wykonuje dość krótkie ruchy, jak pisałem głownie rzeźbie więc jako tako nie ma gdzie pociągnąć piórem w większej skali :) Z drugiej strony pracując na S brakuje nie raz miejsca co też irytuje (może stąd te krótkie ruchy weszły w nawyk). Poleciłeś intuosa 4 a widzę, że dostępne są 5-ki ( jakieś PTK-650 ). Z kolei na stronie wacoma są 4-ki oraz PRO. Nie za bardzo orientuję się, które technicznie najlepiej wypadają :D Albo mi się wydaje albo wacom coś namieszał z tymi liniami bamboo/intuos?

 

Btw podałem kwote około 1200 - można nagiąc ją troche jeśli ktoś poda sensowne argumenty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności