Skocz do zawartości

Niewidzialne obiekty... help


razor

Rekomendowane odpowiedzi

Zaimportowałem kilka dość skomplikowanych brył z AUTO CAD'a, obrobiłem, otexturowałem, próbuję dodać światła..... i qpa - nie widzę obiektów!!

Nie mogę tworzyć nowych obiektów

Zaimportowane/stworzone obiekty są niewidoczne, tzn. widzę jedynie kursory ruchu i mogę nim ruszać, a obiektu nima - nie widać go, w czasie renderingu także.

 

Czy ktoś z was miał już do czynienia z czymś takim?

Pomóżcie bo tu w grę wchodzi WIELE godzi pracy - jeśli miałbym wszsytko robic od początku... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Niestety to nie to....

Obiekty które zaimportowałem na początku są widoczne i mogę je modyfikować.

Obiekty które zaimportowałem teraz są niewidoczne, ale można nimi ruszać i skalować je.

Obiekty które próbuję tworzyć są niewidoczne, i nie można ich edytować.

przykładowo - czcę zrobic kwadrat, klikam, przeciągam aby nabrał wymiarów i... nic, nic nie widać, jedyna informacja że tam coś jes to to że pokazują się wektory ruchu (ale te cienkie) w miejscu gdzie kliknąłem na utworzenie, w zakładce parameters mogę wpisać wysokość, szerokość,itp.. ale w viewporcie nic nie widać, gdy go odznaczę to nie mam możliwości ponownego wybrania tego obiektu....... wciskam ' H ' i tam też go nie widać. Gdy ustawię światło, też jest ono nie widoczne, ale świeci !!!! mogę zmieniać jego położenie, widzę jak oświetla obiekty, ale samego symbolu światła nie widać, gdy odznaczę go, to nie mam już możliwości wybrania go ponownie ( w 'H' go nie widać, a świeci ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności