Skocz do zawartości

Teczka 3D


Pablov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zaczerpnąć opinii co do moich prac, liczę na wszelkie uwagi i pomoc co poprawić aby wyglądało to o wiele lepiej.

Jeśli chodzi o mój staż w Zbrush'u to jest nie wielki, nie raz do niego się zabierałem ale brakowało mi chęci i przede wszystkim wiedzy co do programu.

1. Pierwszą pracą jaką chcę przedstawić to moje karykaturalne popiersie.

2. Kolejna praca nad którą jeszcze pracuje jest Pani Succbus, na wstępnie powiem, że model kobiety jest z biblioteki Zbrasha. Ale cała fizjonomia jest zrobiona przeze mnie.

3. Czaszka zrobiona na szybko, miała być ludzka jako subtool do Succbusa ale jeszcze nad nim się zastanawiam.

[ATTACH=CONFIG]93669[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]93672[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]93671[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie wiem w jakim kierunku chcesz się rozwinąć, czy pod kątem karykatur czy postaci ludzkich, poza tym czy na poważnie do tego podchodzisz czy tylko dla relaksu sobie rzeźbisz. Dobrze by było jak byś o tym wspomniał to ludzie będą wiedzieli jak Ci pomóc.

 

Ja mimo wszystko radzę zacząć od klasycznego podejścia, nawet jak chcesz później tylko karykatury robić to też Ci się przyda. Na razie zapomnij o całych postaciach, smokach, demonach itd. Wiem, że to fajnie się rzeźbi ale bez ogarnięcia podstaw tylko się zniechęcisz bo progressu nie będziesz widział. Zachęcam Cię na początek do skupienia się na pojedynczych elementach i wykonania ich jako studium. Zacznij sobie od zwykłych główek, portretów, ale wspomagaj się przy tym referencjami w postaci zdjęć + anatomią danego zagadnienia i nie ma mowy żebyś nie zrobił postępu w ten sposób, jak tylko się przyłożysz i będziesz starannie analizował to co widzisz. I daj sobie trochę czasu, zamiast robić pracę w 1h i szybko wrzucać na forum żeby się pochwalić, załóż sobie np. jedna główka = 5h, po 1h dziennie i w ciągu tygodnia zamykasz pracę. Zapewniam Cię, że jak dasz sobie więcej czasu a niżeli mniej to też będzie to lepiej wyglądać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności